Klubas sezoną uždarė turnyru

„Nafmeros“ krepšininkai bendrame visų komandų turnyre nepatyrė pralaimėjimų. Nuotr. iš klubo archyvo

Mažeikių veteranų sporto klubas Balsiuose surengė klubo sezono uždarymo šventę – stovyklavietės sporto salėje vyko „Mažeikių savivaldybės taurė 2022“ – krepšinio trys prieš tris turnyras. Čia buvo varžomasi amžiaus grupėse: moterų per 30, vyrų per 35 ir per 50 bei vaikų (2007–2010 metų gimimo).

Vaikų grupėje nugalėjo „Gvidas ir draugai“, moterų grupėje triumfavo „Balsių slėnis“, jaunesnių veteranų grupėje – „Amerika“, vedama buvusio Mažeikių ekipos žaidėjo Pauliaus Budreckio, o vyresnių veteranų grupėje niekas neprilygo „Balsių“ pirmajai komandai.

Be to, buvo surengtos ir bendros varžybos, kuriose nė vieno pralaimėjimo nepatyrė ir nugalėjo „Nafmera“, kuriai atstovavo Vygandas Poleikis, Martynas ir Žydrūnas Petrošiai bei Robertas Gedutis.
„Viso sezono metu rungtyniavome ir Lietuvos veteranų krepšinio lygoje, ir Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygoje, surengėme turnyrą Mažeikiuose, tad norėjosi sezoną užbaigti lengvu vasariniu turnyru. Ir manau, kad jis pasisekė – pasižaidėme, pajudėjome, pabendravome su šeimomis, pabuvome kartu“, – džiaugėsi veteranų sporto klubo vadovas Martynas Bražas.

Mažeikiškiai veteranai jau dėlioja planus ateičiai – liepą numatytas veteranų krepšinio turnyras Liepojoje (Latvijoje), rugpjūtį – turnyras Pernu (Estijoje), rugsėjį – „Alaus namų“ rengiamas turnyras Vilniuje.

2 Atsakymai į “Klubas sezoną uždarė turnyru”

  1. Anonimas parašė:

    Ha ha

  2. Liuda parašė:

    Šaunuoliai, sūnūs Petrošiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto