Knygų mylėtojai susibūrė į Skaitytojų klubą

Planuojama, kad nuo rudens bibliotekoje Skaitytojų klubo nariai bendrauti, diskutuoti apie knygas rinksis kartą per mėnesį. Nuotrauka iš Freepic.com

Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje pirmuosius žingsnius žengia Skaitytojų klubas. Iki šiol įvyko du pirmieji susitikimai, o nuo rudens ketinama susitikti reguliariai kartą per mėnesį.

});

Aptarti lūkesčiai, pristatytos knygos

Bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjos Dangiros Undžienės teigimu, internete galima rasti daug įvairių skaitytojų klubų, rašyti atsiliepimus apie knygas, klausti patarimų ir rekomendacijų, ką skaityti.
Tačiau ji su kolegėmis pastebėjo, kad skaitytojai pasigenda gyvo bendravimo, dalijimosi mintimis, įspūdžiais apie perskaitytas knygas su bendraminčiais. Tai ir paskatino suburti šį klubą.

Pirmieji du knygų mylėtojų susitikimai įvyko balandžio ir gegužės mėnesiais. Pirmajame susitikime su skaitytojais aptarti klubo tikslai, planuojamos veiklos, susirinkusieji išsakė savo mintis ir lūkesčius. Antrajame bibliotekos darbuotojos pristatė naujai gautas knygas ir į...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto