Ko tikitės iš naujai išrinktojo Seimo?

Rytoj – Seimo rinkimai. Per pirmąsias dvi balsavimo paštu ir namuose dienas savo valią pareiškė daugiau nei 100 tūkst. rinkėjų. Tai rodo, kad Seimo rinkimuose iš anksto balsuojantys gyventojai viršija visus aktyvumo rekordus. Tikimasi, kad ir rytoj prie balsavimo urnų ateis daugiau žmonių nei per ankstesnius rinkimus.
„Santarvė“ mažeikiškių klausė, ko jie tikisi iš naujai išrinktojo Seimo?
Irena BUDRIENĖ,
laikinai nedirbanti:

– Manau, kad naujieji Seimo nariai daugiau dėmesio skirs bedarbių problemoms spręsti. Tikrai tikiu, kad taip turėtų būti. Juk viltis – tikėjimo pagrindas.


Dalia BUDRECKIENĖ,
nedirba – augina dukrą:

– Bus tas pats. Mums, paprastiems žmonėms, geriau tikrai nebus. Tų rinkimų jau daug buvo, visi tiek daug žadėjo.
Prieš rinkimus visi kandidatai demonstruoja savo gerąsias puses, dažnai jas ir pagražina. Žmonės jais patiki, tačiau po rinkimų visi pažadai pamirštami. Juk tų gerų darbų iki šiol nematyti. Seimo nariams buvimas valdžioje – galimybė susitvarkyti savus reikalus.

Stasys PUŠINSKIS,
AB „Mažeikių nafta“
operatorius:

– Nieko tokio iš jų nesitikiu. Paskaitinėju tas jų programas – visi aukso kalnus žada. Niekas kažkodėl nešneka, kad nori būti išrinkti todėl, jog tikisi susitvarkyti savo reikalus. Turėtų būti kitaip: mažiau žadėti, daugiau dirbti. Norėtųsi, kad į Seimą būtų išrinkti jauni, ryžtingi žmonės.

Armandas PLEINYS,
moksleivis:

– Būtinai eisiu balsuoti, nors nesitikiu, kad daug kas pasikeis. Gal… Žiūriu televizijos laidas, klausausi diskusijų. Vis galvoju, kad negali žmonės tuščiai švaistytis pažadais – privalo nors truputį jų prisiminti. Tačiau iki šiol buvusios valdžios nelabai turi kuo pasigirti.


Steponas LIMONTAS,
pensininkas:

– Tikiu, kad bus geriau, nes apskritai gyvenime esu optimistas. Kaip bus iš tikrųjų – pamatysime. Seimo nariai turėtų atkreipti dėmesį į pensininkus, neturinčius darbo, labiau susirūpinti žemės ūkiu. Manau, pas mus yra per daug valdininkijos, biurokratijos. Ir Seimo narių turėtų būti mažiau. Šitiek daug jų tikrai nereikia.


Agnė VIRKETYTĖ,
II gr. invalidė:

– Viltis žūsta paskutinė, todėl būtina tikėti, kad šis Seimas bus šiek tiek padoresnis, ne toks korumpuotas.
Norėčiau, kad kandidatai ne tik gražiai per rinkimus kalbėtų, bet ir realiai kažką gero padarytų. Labai reikėtų, kad naujieji Seimo nariai susirūpintų jaunimu. Jauniems žmonėms reikia užimtumo, ypač neįgaliam jaunimui, kuris šiandien yra visiškai atstumtas.

Virginija STEPONAVIČIENĖ
Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto