Kokaino gabenimo grupės nariai išgirdo teismo nuosprendį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismo teisėjai išnagrinėjo bylą ir paskelbė nuosprendį trims Mažeikių ir Radviliškio rajonų gyventojams, susibūrusiems į bendrininkų grupę. Jie buvo kaltinami neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

});

Už narkotikų gabenimą – tūkstantis eurų 

2018 m. gruodį radviliškietis J. J. su Lietuvoje bei užsienio valstybėje veikiančiais asmenimis, kurių ikiteisminio tyrimo metu nustatyti nepavyko, susitarė dėl kokaino gabenimo iš Brazilijos, San Paulo miesto, į Ispanijoje esančią Valensiją. J. J. įsipareigojo surasti ir į organizuotos grupės veiklą įtraukti asmenis, kurie šiuos narkotikus gabens.

Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas informavo, kad J. J. į nusikalstamą veiką įtraukė mažeikiškį M. J., kuriam pasiūlė 1000 eurų atlygį už tai, kad iš užsienio valstybių į Europos Sąjungą jis atgabens ne mažiau kaip kilogramą narkotinių medžiagų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto