Kokie portalai Lietuvoje patys populiariausi?

Kadangi internetas turi vis didesnę reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime šį straipsnį ir paskirsime būtent interneto rinkai. Tiesa, kalbėsime ne apie patį internetą, o apie interneto svetaines kuriose lietuviai praleidžia daugiausiai laiko kiekvieną dieną.

Nenugalimi – socialiniai tinklai

Tikriausiai jūsų per daug nestebina, jog patys populiariausi yra socialiniai tinklalapiai. Juose žmonės tiek bendrauja tarpusavyje, tiek sužino įvairiausias Lietuvos bei viso pasaulio naujienas. Juk ne veltui savo paskyras socialiniuose tinkluose turi ir įžymybės, ir praktiškai visa žiniasklaida.
Lietuvoje nepralenkiamas pagal populiarumą yra „Facebook“ socialinis tinklas, kuris skaičiuoja jau septynioliktus veiklos metus. Tiesa, „Facebook“ po truputį yra vadinamas atgyvena, bet nepaisant to jį vis tiek naudoja šimtai tūkstančių žmonių. Jeigu nenaudojate „Facebook“, tai tikriausiai vis tiek bendraujate per „Messenger“, o tai vienaip ar kitaip yra šios programėlės dalis.
Lietuvoje niekada didelio populiarumo taip ir nesulaukė Jungtinėse Amerikos Valstijose tokia populiari „Twitter“ platforma, tačiau kaip ir anapus Atlanto mūsų jaunimas labai mėgsta „Instagram“. Šis socialinis tinklas pranašesnis prieš „Facebook“ savo paprastumu. Nors išties „Instagram“ taip pat priklauso „Facebook“. „Instagram“ yra tiesiog įamžinamos įvairios žmonių gyvenimo istorijos – jame galima skelbti nuotraukas arba istorijas – jos matomos tik dvidešimt keturias valandas.
Iš naujų socialinių tinklų taip pat galima paminėti „TikTok“. Šis produktas pasiekiamas tik per mobiliąsias aplikacijas ir taip pat populiariausias yra būtent jaunimo tarpe.

Kasdieninių naujienų portalų

Be abejo, naujienų portalai taip pat sulaukia labai didelio srauto kiekvieną dieną. Jei anksčiau tam, kad sužinotume pagrindinius įvykius pirkdavome laikraščius, tai dabar tendencijos yra visiškai pasikeitusios. Retas žmogus perka popierinę spaudą, o visas pagrindines naujienas sužinome DELFI, 15min ir kitose interneto svetainėse.
Tendencijos labai sparčiai keičiasi ir regionuose. Čia regioniniai laikraščiai taip pat darosi mažiau populiarūs, o į priekį gerokai veržiasi regioninės žiniasklaidos portalai.
Prie internetinių naujienų portalų šuolio į viršų prisidėjo ir tai, kad pasikeitė technologinės galimybės. Kai išmaniuosius telefonus dabar turi praktiškai kiekvienas, tai ir naujienas pasiekti yra kur kas lengviau. Turbūt nustebsite, bet dauguma žmonių straipsnius skaito ne per kompiuterį, o per pakankamai nedidelį mobiliojo įrenginio ekraną.

Sporto naujienų svetainės

Jas nusprendėme išskirti atskirai, kadangi lietuviai išties beprotiškai dievina sporto naujienas. Mes esame valstybė kuri pulsuoja žiniomis apie Kauno „Žalgirį“, Lietuvos rinktinę ir kitus sportininkus. Todėl sporto, o ypač krepšinio portalai yra labai populiarūs.
Išties, kai žaidžia „Žalgiris“ ar kitos Lietuvos komandos gerokai padidėja ir statymų bendrovių, kazinozaidimai24.com/rulete/ lankomumas, kadangi žmonės linkę investuoti vieną kitą eurą.
Apskritai kalbant apie sporto žiniasklaidą, pastebima, kad Lietuvoje yra turbūt tiek sporto žurnalistų, kiek visoje Prancūzijoje. O tai iš esmės parodo, koks didelis yra sporto žinių poreikis ir panašu, kad jis artimiausiu metu tik didės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto