Kokios rankinės moterims bus populiarios 2021 metų rudenį / žiemą?

Prasidėjus rudeniui ir artėjant šaltajam metų sezonui – žiemai, pradedame galvoti ne tik apie spintos ir drabužių atnaujinimą, tačiau ir susimąstome, kokių aksesuarų prireiks ir kaip galėsime patobulinti savo įvaizdį. Vienas iš svarbiausių aksesuarų moters kasdienybėje – stilinga rankinė. Šiandien rankinių pasiūla – labai didelė, o ir mados tendencijos kiekvienais metais keičiasi. Papasakosime, kokios rankinės bus šį sezoną populiariausios, bei kokios piniginės taps rudens ir žiemos hitu.

Kaip išsirinkti rankinę?

Kiekviena moteris puikiai žino, kad rankinės skirstomos ne tik pagal medžiagą, iš kurios yra pagamintos, bet ir pagal paskirtį. Pavyzdžiui, puikiai suprantama, kad delninės yra talpios ir labiau atlieka dekoratyvinę funkciją. Kasdieniame gyvenime moteriai reikalinga rankinė, kurioje tilptų visi būtiniausi daiktai raktai, piniginė, mobilusis telefonas, kosmetinė, gertuvė, užrašų knygelė ir t.t.. Vis dėlto, svarbu kad rankinė nebūtų per didelė pavyzdžiui, panaši į maišą, nes bus sunku joje surasti reikalingą daiktą. Be to, tokios rankinės nesuteiks Jums moteriško elegantiškumo.

Kokios rankinės bus populiarios šį sezoną?

2021 metų rudenį / žiemą bus populiarios minimalistinio stiliaus rankinės. Jos dažniausiai būna vienos neutralios spalvos, taip pat neturi ryškių, į akis krintančių detalių. Kaip ir įprasta, šaltuoju metu sezonu ir toliau dominuos tamsesnės, labiau klasikinės spalvos: tamsiai mėlyna, vyšninė, tamsiai raudona bei juoda.

Kaip išsirinkti tinkamą piniginę?

Piniginių, kaip ir rankinių moterims pasiūla yra labai didelė. Vienas svarbiausių aspektų, renkantis piniginę yra jos dydis. Jeigu mėgstate nedideles, minimalistines rankines, tokio pat modelio turėtų būti ir Jūsų piniginė. Tokiose piniginėse dažniausiai nėra skyriaus monetoms ir telpa tik grynieji pinigai bei keletas kortelių.
Jeigu dažnai atsiskaitote grynaisiais, nešiojatės monetas, turite ne vieną nuolaidų ar banko kortelę, tuomet reikėtų dairytis didesnių ir talpesnių piniginių modelių. Ne mažiau svarbu yra atkreipti dėmesį į užsegimą – jis turėtų užtikrinti piniginės sandarumą ir saugumą. Ekspertai pataria rinktis pinigines su užtrauktuku per visą ilgį, nes tai vienas patikimiausių užsegimo būdų.
Vis dėlto, reikšmės turi ne tik piniginės dydis, bet ir spalva, modelis ar dizainas. Šį sezoną vėl karaliaus odinės piniginės. Jos laikomos ne tik patvariausiomis, bet ir stilingiausiomis. Odinės piniginės puikiai atlaiko trintį, todėl išlieka nepriekaištingos išvaizdos bei kokybės net ir keletą metų. Iš natūralios odos pagamintos piniginės atrodo prabangiau, puikiai tinka prie kiekvieno derinimo ir, apskritai, yra laikomos nepavaldžia laikui klasika.
Jeigu mėgstate dažnai keisti aksesuarus, patariame rinktis tekstilines pinigines yra pigesnės, o dizaineriai turi daugiau galimybių kurti įvairesnius modelius. Vis dėlto, čia pravartu prisiminti, kad tokios piniginės yra mažiau patvarios.

476 prekių ženklai, 30 dienų grąžinimo garantija, nemokamo pristatymo galimybė bei Jūsų lūkesčius pateisinantys pirkiniai Eavalyne.lt interneto parduotuvėje. Savo naują, stilingą ir šio sezono tendencijas atitinkančią rankinę įsigysite itin greitai ir saugiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video