Kokybiškų pledų gamyba – ką turėtume žinoti?

Kai kurie žmonės renkasi plonesnę ir labiau aptemptą antklodę, o ne pūkinės antklodės palėpę. Antklodes galima sulankstyti ir padėti prie lovos kojos, kad galėtumėte jas apvilkti per naktį.

Užmetimai yra mažesni, juos galite apsivynioti kaip skarą ir nešioti net išėjus iš lovos. Tiek antklodės, tiek antklodės turi fantastišką spalvų, raštų ir medžiagų asortimentą, todėl tai taip pat yra paprastas būdas papuošti dekoratyvumą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie dydžio, medžiagos ir pynimo skirtumus, dėl kurių antklodės ir audeklos atskiriamos viena nuo kitos, ir kodėl jos puikiai tinka konkrečiu metų laiku. Antklodės… yra dydžių, skirtų derinti su įprasto čiužinio matmenimis. Tačiau įsitikinkite, kad iš visų pusių pakaks čiužinio, kad būtų apačios ir uždengtų patį čiužinį, o jei ketinate jį įkišti, net šiek tiek daugiau.

Nesvarbu, ar norite užbaigto patalynės komplekto, ar jums reikia papildomos šilumos šaltais žiemos mėnesiais, antklodės yra būtinos bet kuriame namų ūkyje. Tačiau atėjus laikui įsigyti, nepamirškite, kad ne visos antklodės yra vienodos, o galima rinktis iš kelių rūšių antklodžių. Ar perkate antklodę, kad sušildytumėte, ar ją ketinate naudoti kaip dekoratyvinę apklotą? Visus šiuos klausimus reikėtų apsvarstyti prieš ieškant tobulos antklodės. Pažvelkime keletą variantų, kad galėtumėte rasti jums tinkamiausią antklodę. Kai nuspręsite, ko norite, įsigykite mūsų platų antklodžių ir užvalkalų pasirinkimą. Mūsų antklodės yra ne tik jaukios ir stilingos, bet ir prieinamos bet kokiam biudžetui. Audiniai. Kašmyras: Šis audinys kilęs iš kašmyro ožkų, auginamų skirtinguose pasaulio regionuose, pavyzdžiui, Tibete, Indijoje ir Pakistane. Kašmyrui dažnai teikiama pirmenybė, palyginti su kitais audiniais, nes jis yra minkštesnis nei tradicinė avies vilna. Tai taip pat suteikia tvirtesnę izoliaciją, kuri išliks maloni ir skrudinta tomis šaltomis žiemos naktimis. Kašmyro audinio pluoštai taip pat yra stiprūs ir lengvi, o tai reiškia, kad jis jūsų neapsunkins ir lengvai nesuirs. Medvilnė : Medvilnės augalo pluoštas užtikrina kvėpavimą ir ilgalaikį stiprumą net po kelių plovimų. Medvilnė yra kuokštelinis pluoštas, iš kurio gaunamas minkštas ir purus audinys. Šis augalas auga atogrąžų ir subtropikų regionuose, įskaitant Indiją, Afriką ir Ameriką. Gaminant medvilnę, derlius susukamas į siūlą arba verpalą, kuris vėliau gali būti naudojamas bet kokiai tekstilei gaminti. Medvilnė šiandien yra toks populiarus audinys, nes jis yra palyginti nebrangus ir labai patvarus. Flysas: Flysas yra ypač minkšta medžiaga, kuri yra lengva ir puikiai tinka bet kokiam sezonui. Nors vilna yra plonesnė nei dauguma audinių, ji vis tiek yra labai šilta ir patogi. Šis audinys pagamintas iš akrilo pluošto, kuris suteikia medžiagai būdingų savybių. Daugelis žmonių mėgsta vilną, nes ją galima skalbti mašinoje ir už prieinamą kainą. Alternatyvi audinė yra blizgi, į kailį panaši medžiaga, pagaminta iš sintetinių pluoštų, primenančių gyvūnų kailį. Alternatyvi audinė suteikia jums visą šilumą ir jaukumą, kurį paprastai rastumėte kailinėje antklodėje, bet už nedidelę kainą. Nord Deco vilna yra tekstūruotos medžiagos, kuri yra lengva, šilta ir minkšta. Šis audinys pagamintas iš sintetinių pluoštų, kurie dažnai lyginami su kailiu dėl neįtikėtinai minkštos, riestos tekstūros. Berberų vilna taip pat puikiai izoliuoja, kad sušiltų šalčiausias naktis. Jis taip pat yra vandenį atstumiantis, o tai reiškia, kad jis gali pašalinti drėgmę, kad vartotojas būtų kuo patogesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto