Komandiruotės į Žemę tikslus padeda išsiaiškinti astrologas

Horoskopas gali pakeisti gyvenimą. Arba priversti giliau pažvelgti į dabartį. Astrologas prisiminė atvejį, kai sudarius horoskopą, moteris pasveiko – pradėjo vaikščioti. Horoskopą galima sudaryti ne tik žmogui. Mažeikiškis Vladas Daukantas domėjosi ir kai kurių pastatų ateitimi.
STEBĖTI ŽENKLUS
„Jaučiate, kiek padidėjo gyvenimo tempas? Atėję žmonės skundžiasi, kad nebespėja gyventi. Tempas didėja, o mes įpratę paskęsti smulkmenose, todėl prarandame daug laiko. Reikia sugebėti atsirinkti gyvenimo ir veiklos prioritetus“, – kalbėjo astrologas.
Tai viena iš priežasčių, kodėl žmonės kreipiasi į astrologą. Būna, kai žmogus, nugyvenęs gražų gyvenimą, užauginęs vaikus, dabar stovi prie kito etapo slenksčio ir nežino, ką daryti. „Tai reiškia, kad žmogus įgyvendino jam skirtą programą, atliko gyvenimo užduotį, o prieš akis atsiveria nauji dalykai“, – sakė pašnekovas.
Kartais gyvenimas žmogų priverčia sustoti, suteikdamas jam progą įsigilinti į dvasinius dalykus. Galbūt užslėptus dalykus iškelti į paviršių. Sudarius horoskopą vienai klientei, ši jam sakiusi, kad tik pusė jo atitinka, o kita dalis – svetima.
„Gerbiama ponia, vadinasi, jūs išnaudojote tik mažąją pusę savo galimybių“, – tuomet jai paaiškinęs astrologas.
Anot jo, žmogus dėl nežinojimo išnaudoja tik 10-15 proc. savo galimybių. Kiek gerų dalykų praleidžiame pro šalį, neatnešdami naudos nei sau, nei žmonėms. Būna, kad sužinojus savo horoskopą žmogaus gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis.
Iš kur žinoti, kad įgyvendini gyvenimo programą? Reikia stebėti ženklus, pataria astrologas. Yra tam tikra ženklų virtinė: vienus praeiname nepastebėję, už kitų užkliūvame, o ties trečiu galime ir suklupti. Tai priverčia susimąstyti: ką darau negerai ir ką reikėtų keisti, kad gyvenimas būtų prasmingas ir atitiktų tikrąjį pašaukimą. Būna atvejų, kai žmogus nugyvena visą gyvenimą taip ir nesužinojęs, kad turi ekstrasenso sugebėjimų.
Savotiškas gyvenimo barometras yra ligos. Jos parodo, ar žmogus gyvena radęs santarvę su savimi, išlaikydamas pusiausvyrą tarp dvasinių ir materialių dalykų. Bet koks susirgimas – ženklas, kad dvasiniame plane pažeista žmogaus pusiausvyra. Ją atstačius, liga pasitraukia.

PASVEIKTI PADĖJO… HOROSKOPAS
Pirmiausia horoskopą V. Daukantas sudarė pats sau. Taip buvęs karininkas išsiaiškino, kad šiame gyvenime turi padėti žmonėms susivokti.
Per penkiolika savo veiklos metų jis yra sudaręs daug horoskopų. Kai kurie jų „kirto“ Lietuvos sienas. Astrologas vardija užsienio šalis, kur iškeliavo žmonės su jo sudarytais asmeniniais horoskopais. Gilinimasis į šią sritį kartais atveda prie įdomių atradimų. Gal ir kiek netikėtų tam, kas mažai domisi astrologija ar kitais pasauliais.
„Tarp mūsų yra žmonių, sugrįžusių iš kitų pasaulių. Net specialiai komandiruotų į Žemę. Jie atsineša aukšto dvasinio lygmens kraitį. Vieni būna grįžę iš pačio gražiausio Paukščių tako ar Gulbės žvaigždyno, tam, kad pasitobulintų medicinos reikaluose“, – sakė astrologas.
Pasak V. Daukanto, tokie žmonės į šį gyvenimą atsineša neeilinius sugebėjimus: ekstrasenso, aiškiaregio, sugeba įžvelgti žmogaus karmą ir jo pasąmonę, matyti susirgimų priežastis ir kaip jas pašalinti.
Į mažeikiškį kartą kreipėsi ligota moteris. Ji pagrasino mirsianti, jei astrologas jai nesudarys horoskopo. V. Daukantas horoskopą jai darė visą dieną ir naktį. Po trijų dienų gavo žinią, kad moteriai palengvėjo: ji pradėjo vaikščioti be pašalinių pagalbos. Vietoj atlygio astrologas moters paprašė nueiti prie Aušros vartų ir duoti išmaldos. Įvyko stebuklas? Pašnekovas mistikos čia neįžvelgia.
„Ji rado atsakymą, kodėl sirgo. Moteriai buvo duoti ekstrasensės sugebėjimai, bet materialūs dalykai viską užgožė. Ji prarado bet kokį dvasinį ryšį su Aukščiausiuoju, todėl nusilpo kūnas“, – buvusios negalios priežastį paaiškino pašnekovas.

SUDOMINO KAIMYNAI
Ar apibendrintai galima pasakyti, kokie žmonės gyvena Mažeikiuose? Čia daug dvasingų asmenybių, sakė astrologas. Jį sudomino mūsų kaimynai Skuode: iš čia yra kilę daug dvasingos prigimties žmonių, nors geografiniu požiūriu tai esanti periferija. Nemažai dvasingų žmonių gyvena Klaipėdoje. Pas astrologą neseniai lankėsi grupė jaunų verslininkų, ketinančių Endriejave įkurti ekologiškai švarų kaimelį pagal Anastasijos (A. Megrė knygų pagrindinės herojės) rekomendacijas.
V. Daukantas pastebėjo, kad vis daugiau žmonių iš miesto persikelia gyventi į sodus ar kaimą. Per šią vasarą „Raselės“ sode jis aptiko daugiau kaip 20 vietų šuliniams kasti. Pasak astrologo, toks grįžimas prie gamtos nėra atsitiktinis.
„Vandenio epochoje vienas iš pagrindinių bruožų ar užduočių – susigrąžinti prarastą ryšį su gamta, medžiais, augalais. Tuomet atgausime ir prarastą ryšį su dvasiniu pasauliu. Senajame testamente rašoma, kaip seniau žmonės tiesiogiai bendravo su ponu Dievu. Vėliau, pasinėrę į materialų pasaulį, šį ryšį prarado“, – sakė pašnekovas.

TURI AIŠKIAREGYSTĖS DOVANĄ
Mažeikiai turi du stiprius dvasinio ryšio kanalus. Tiesa, ekonominio pobūdžio. Mūsų mieste paramos ir palaikymo iš aukščiau sulaukia verslo žmonės. Neatsitiktinai ir naftos gamykla atsidūrė šalia Mažeikių. Anot astrologo, tam tikra prasme ši vieta yra išskirtinė.
V. Daukantą domina ne tik žmonių, bet ir pastatų likimai. Kai kurie prekybos centrų ar parduotuvių savininkai patys kreipiasi į jį, prašydami sudaryti horoskopą… parduotuvei.
Pašnekovas prognozavo, kad Kultūros rūmams perėjus Savivaldybės žinion, jie turėtų tapti dideliu kultūros židiniu.
Naujoji bažnyčia pastatyta švarioje dvasinio plano vietoje, ko nebuvo galima pasakyti apie maldos namus senamiestyje. Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia iškilusi ant žmonių kaulų, virš jos tvyro masinių žudynių juodas debesis, tad mūsų malda sunkiai pasiekia tikslą.
Naujajai bažnyčiai reikia atsistoti ant kojų ir sukurti labai šviesią aurą. Pasak astrologo, galima sakyti, kad naujiesiems maldos namams pasisekė, nes prie bažnyčios vairo stojo dvi stiprios asmenybės: klebonas Zenonas Degutis ir kunigas Vytautas Tamašauskas.
Z. Degutis esąs stiprus ekstrasensas, turintis aiškiaregystės dovaną ir galintis gydyti žmones. Viena aiškiaregė astrologui sakė regėjusi, kaip per Mišias ant kunigo V. Tamašausko nusileido kitiems nematomas šviesos spindulys ir per ištiestas jo rankas šviesa pasklido į besimeldžiančius žmones.
Pačiam astrologui giedojimas ir pamaldos atveria labai stiprų ryšį su dvasiniu pasauliu. „Kartais taip veikia toji nematoma dvasinė ugnis, kad, atrodo, dega kiekviena kūno ląstelė. Iš bažnyčios išeinu švarus ir apsivalęs“, – sakė jis.

MOKYTI SANTARVĖS
Prasidėjusi Vandenio epocha skatina atkurti normalius tarpusavio santykius. Pasak mažeikiškio, Lietuva šioje srityje galėtų smarkiai pažengti į priekį, jei išgyvendintume susipriešinimą. Mūsų šalis yra pasiekusi labai aukštą dvasinį lygmenį, nes visos žemės masteliu ji atstoja širdį.
„Kaip klostosi širdies reikalai, toks poveikis ir aplinkai“, – sakė astrologas. Pasak jo, neatsitiktiniai mūsų ryšiai su Ukraina. Įstojimas į Europos Sąjungą – Lietuvos išėjimas į aukštesnį visuomeninį lygmenį, tad mūsų užduotis – važiuoti į Briuselį ne ko nors naujo mokytis, bet patiems mokyti europiečius gyventi santarvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto