Komandoms – nauji iššūkiai

Mūsų rajono reprezentacinės futbolo ir krepšinio komandos šiuo metu yra skirtingame lygmenyje: futbolininkai pradėjo čempionato antrojo etapo kovas, o krepšininkai dar tik sužaidė pirmąsias priešsezonines draugiškas rungtynes.

Komandos išsiskyrė taikiai

Rungtynėmis Kaune su vietos „Žalgiriu B“ antrojo Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionato etapo kovas pradėjo Mažeikių „FK Atmosfera“. Tai komandų grupė, kurioje varžomasi dėl 9–14 vietų.
Rungtynės mūsų ekipai prasidėjo viltingai: 28-ąją minutę Tadas Labukas išvedė mažeikiškius į priekį. Mūsų ekipos persvara šiose rungtynėse laikėsi šešias minutes – 34-ąją minutę aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Nepaisant abiejų komandų pastangų, per likusį rungtynių laiką įvarčių pasiekta nebuvo, jos pasibaigė lygiosiomis 1:1.
Mažeikių ekipai tai buvo antrosios lygiosios čempionate ir 11-tas iškovotas taškas. „FK Atmosfera“ ir toliau lieka 11 turnyrinės lentelės vietoje. Kitą pirmadienį jų laukia rungtynės Trakuose, kur jie susikaus su paskutinėje vietoje esančiais „Riteriais B“.

Draugiškose rungtynėse – lygiosios ir pergalė

Pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui dvejomis draugiškomis rungtynėmis pradėjo „Erelių“ krepšininkai. Praėjusią savaitę abu kartus jie susitiko Gargždų ekipa, taip pat rungtyniaujančia NKL.
Pirmosios rungtynės pasižymėjo atkaklumu: po pratęsimo rezultatas buvo lygus – 94:94 ir treneriai priėmė sprendimą rungtynių netęsti. 23 taškus mūsų ekipai pelnė Dominykas Bučas, 22 – Augustinas Venckus.
Antrosios šių ekipų rungtynės, kurios vyko Gargžduose, baigėsi mažeikiškių pergale 97:85. „Erelių“ gretose po 16 taškų pelnė Daniel Baslyk, D. Bučas ir A. Venckus.
Šią savaitę mažeikiškiai du kartus susikaus su „Raseinių“ krepšininkais.