Komandos išsiskyrė taikiai

Šeštose šio sezono Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynėse mūsų miesto „VIP“ futbolininkai parodė charakterį – po pirmo kėlinio pralaimėję trijų įvarčių skirtumu, jie sugebėjo „grįžti“ į žaidimą ir rungtynes su „FA Šiauliais“ baigti lygiosiomis.

Pirmame kėlinyje praleidę tris įvarčius, antrame kėlinyje mažeikiškiai po Žilvino Banio ir Edgaro Baranausko taiklių smūgių skirtumą sumažino iki minimumo, tačiau vėl sekusios dvi klaidos gynyboje leido varžovams nutolti 5:2.
Po to ir prasidėjo pagrindiniai rungtynių įvykiai – iš pradžių E. Baranauskas sumažino skirtumą iki dviejų, likus žaisti keturias minutes mūsų ekipa vartininką pakeitė penktu aikštės žaidėju. Šis sprendimas buvo naudingas komandai – iš pradžių E. Baranauskas pasižymėjo trečią kartą šiose rungtynėse, o pačioje jų pabaigoje šiauliečiai įsimušė įvartį į savo vartus ir įtempta dvikova baigėsi taikiai rezultatu 5:5.
„Pirmame kėlinyje žaidėme blogai, per pertrauką pakalbėjome, vaikinai parodė charakterį ir sugebėjo išgelbėti tašką. Šios rungtynės dar galėjo baigtis ir nenuspėjamai – likus dvidešimt sekundžių šiauliečiai pataikė į mūsų vartų virpstą, o likus kelioms akimirkoms iki rungtynių pabaigos E. Baranauskas iššoko vienas prieš varžovų vartininką, tačiau progos neišnaudojo“, – pasakojo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Po šešerių rungtynių sukaupusi 13 taškų „VIP“ komanda užima antrą turnyrinės lentelės vietą.
Antradienio vakarą Radviliškyje jų laukia dvikova su „Jonavos Vikingais“, kurie šiuo metu pirmauja čempionate.
Metus mažeikiškiai baigs gruodžio 30 d. – rungtynėmis su Alytaus „DFK Dainava“.