Komedija „Neplanuotas pasimatymas“ Mažeikių kultūros centre

Sausio  29 d. 17 val. sekmadienį į Mažeikių kultūros centrą atvyksta valiūkiška, šiek tiek romantiška ir labai juokinga komedija „Neplanuotas pasimatymas“ su puikiai pažįstamais TV ir teatro aktoriais – Vitalija Mockevičiūte, Andriumi Bialobžeskiu ir Ramūnu Šimukausku.

Įsivaizduokite, kad Jūs ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o Jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą.

Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis – uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė dar ne vieną. Aktoriai spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas. Sėkmingam komedijos ritmui ir vaidybinių pustonių paieškai talentingai diriguoja režisierius Ričardas Vitkaitis.

Šventinė, stilinga, žaisminga, valiūkiška, šiek tiek romantiška bet labai juokinga komedija ,,Neplanuotas pasimatymas“ Jūsų mieste!

Vaidina:
Kristina – Vitalija Mockevičiūtė
Darius – Ramūnas Šimukauskas arba Andrius Bialobžeskis
Policininkas – Donatas Šimukauskas arba Ramūnas Šimukauskas
N-16
Trukmė – 1 val. 20 min ( be pertraukos).
Bilietus platina Ticketmarket.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto