Komisariato vadovai aiškinasi, ar pareigūnai deramai elgėsi su psichikos ligoniu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai mažeikiškių šeimos kaltinami nederamu elgesiu su neįgaliu jų sūnumi. Kol kas sprendžiamas klausimas, ar pradėti tarnybinį patikrinimą dėl pareigūnų veiksmų.
Incidentas įvyko naktį iš kovo 15-os į 16-ą dieną. Pirminiais duomenimis, mažeikiškiai policijos pareigūnai gavo informacinį pranešimą apie smurtą artimoje aplinkoje. Artimieji pranešė, kad jų sūnus, kuris kenčia dėl šizofrenijos, yra kelyje prie Krakių.
Nuvykęs į nurodytą vietą, policijos ekipažas, panaudojęs specialiąsias policijos priemones, sulaikė vyriškį ir perdavė jį medikams.
Greitosios medicinos pagalbos centro medikai, lydimi policijos pareigūnų, pacientą pristatė į Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialą. Tėvams kilo įtarimų, kad prievarta buvo panaudota be didelės būtinybės, dėl to jie kreipėsi į prokuratūrą.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys „Santarvę“ informavo, kad ši situacija jam yra žinoma, be to, visi pareigūnų veiksmai yra fiksuojami prie krūtinės prisegtomis vaizdo kameromis. Skundo dėl policijos pareigūnų elgesio komisariatas negavo.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Greta Frajerytė informavo: „Gavę pranešimą, pareigūnai išvyko į įvykio vietą, asmuo, atvykus policijos ekipažui, elgėsi agresyviai, todėl pareigūnams teko panaudoti specialiąsias priemones. Vėliau asmuo buvo perduotas medikams. Situacija komisariato vadovybei žinoma, sprendžiama, ar pradėti dėl pareigūnų veiksmų tarnybinį patikrinimą.“

10 Atsakymų į “Komisariato vadovai aiškinasi, ar pareigūnai deramai elgėsi su psichikos ligoniu”

 1. vasia parašė:

  Visa tai maciau ,agresijos jokios nebuvo is kur istraukei Vidai Stonkau .Policija nesugebejo parverstam ir gulinciam ant pilvo nelaimeliui pries save sunerus rankas jas isskirti ir uzdeti apyrankiu , todel sumuse ne tas zodis ,suzalojo ,kol isskyre rankas…..tai kokia agresija ir buvo ….Klausymas tame ,ar gali sulaikydami zmogu ,kuris tikrai nepavojingas buvo policijai ji suzalotikad net prireike chirurgo………

  1. N. parašė:

   o tai nera pasipriesinimas teisetiems pareigunu reikalavimams? gi nesileido suimamas.

  2. Vasiai parašė:

   Jeigu viskas buvo taip puiku, tai kam tada policija dėl smurto artimoje aplinkoje buvo kviečiama?

 2. Rrrr parašė:

  Žodžiai nera veiksmai… Policijos pareigūnai turi mokėti elgtis

  1. Anonimas parašė:

   Įdomu kaip reikia sutramdyti agresyvų psichinį ligonį, kai jam užeina paūmėjimas? Dainuoti jam lopšines? Reikia džiaugtis, kad nieko nesužalojo, nes už savo veiksmus tokie juk neatsako.

   1. Jonas parašė:

    NEBUVO JOKIOS AGRESIJOS ,pasidomek kas si straipsni uzsake

    1. Jonui parašė:

     Ir kas gi jį užsakė?

 3. as parašė:

  keista seima… kviecia del smurtautojo, o paskui pyksta,kad ji tramde. turbut ir su policija jis nebuvo mandagus…

 4. Anonimas parašė:

  Nieko naujo. Patys tėvai nebesusitvarko (nes liga sunki), tada kviečia policiją, o paskui tą policiją skundžia, neva, per šiurkščiai elgėsi.

  1. Anonimas parašė:

   Kai tavo sunu suzalos ,kad net prireiks chirurgo ,tada suprasi , rasai kad rasyti ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto