Komisijos išvada: reklamuojantis pažeistas įstatymas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono saugaus eismo komisija apsvarstė per 30 klausimų, vienas jų buvo susijęs su mieste įrengtais kandidatės į LR Seimo narius Linos Rimkienės agitaciniais stendais.
Mažeikių rinkimų apygardos komisija kreipėsi į Saugaus eismo komisiją, kad ši įvertintų, ar kai kurie kandidatės įrengti stendai nepažeidžia LR kelių įstatymo. Saugaus eismo komisijos nariai analizavo pateiktas nuotraukas su stendais, stovinčiais ant žalių skiriamųjų juostų Skuodo ir Žemaitijos gatvėse.
„Bus dar ne vieni rinkimai, todėl būtina išsiaiškinti viską, kad tai nepasikartotų ateityje: mieste yra daug vietų, kur galima statyti reklaminius stendus, kurie nekeltų pavojaus eismo saugumui. Dabar sprendžiame ar šiose nuotraukose užfiksuoti stendai prieštarauja įstatymams“, – sakė rajono Saugaus eismo komisijos pirmininkas Kęstutis Šimkūnas.
Komisijos sprendimu, Kelių įstatymas buvo pažeistas – jos nariai vadovavosi nuostata, kad gatvėse ir prie jų draudžiama įrengti išorinę reklamą, jeigu ji gali užstoti technines eismo reguliavimo priemones, pabloginti matomumą eismo dalyviams, kelti pavojų eismo saugumui.

7 Atsakymai į “Komisijos išvada: reklamuojantis pažeistas įstatymas”

 1. marazmas parašė:

  Juokinga jei nebutu graudu…. Kandidate su savivaldybes milicininkais stovi kartu ant atidaromo viaduko, kartu fotkinas, visi patenkinti, sypsosi…. Milicininkai turejo bauda rasyt, bet anie milicininkai…. negali.
  Noriu priminti, kad neveikimas taip pat yra baudziamas.

 2. Tautiečiui parašė:

  O tamsta su psichiatru pasikonsultuoti nebandėte? Nes nuolatinis nesąmonių rašinėjimas gąsdinant konservatoriais jau virto paranoja. Nekalbu apie Mažeikių konservatorių vadę – toji persona yra konservatorių partijos gėda.

 3. Tautietis parašė:

  Kova seimo rinkimuose pries anuka, Simonyte,Tapina, Armonaite yra kova uz laisve!!Leisime isigaleti Neoliberalams busime vergais!!!Konervatoriai jei laimes rinkimus versimes dirzus pasigirdo jau Kubiliaus balsas is Briuselio apie reikejima ziauriai verztis dirzus.Be to mano nuomone Lietuvoje nera konservatoriu partijos jie yra liberalai renki konservatoriu gauni liberala.

 4. Daiva parašė:

  Įdomu, kas kandidatei L. Rimkienei išdavė leidimus statyti agitacinius stendus ten, kur draudžia Kelių įstatymas?

 5. Daiva parašė:

  Kas kandidatei L. Rimkienei išdavė leidimus statyti agitacinius stendus ten, kur draudžia Kelių įstatymas ?

 6. nu va parašė:

  dabar sušaudyti už pažeidimą

 7. !!! parašė:

  Eilinį kartą “teisininkei” įstatymai negalioja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*