Komisijos posėdyje – ir rinkimų dvelksmas

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę vykusiame Antikorupcijos komisijos posėdyje buvo svarstomi du Tarybos nario Virginijaus Sungailos skundai, susiję su vicemerėmis Lina Rimkiene ir Sigute Bernotiene.
Į posėdį atėjęs politikas pareiškė nesiruošiantis jame dalyvauti, kol komisijai pirmininkaus Jonas Jurkus – jo vadovaujama socialdemokratų frakcija tapo valdančiosios daugumos partnere. Pagal Tarybos veiklos reglamentą ir kitus teisės aktus, Antikorupcijos komisijos pirmininko postas priklauso opozicijai.
Antikorupcijos komisijos sprendimai buvo palankūs vicemerėms. Komisija nelabai ir gilinosi į prašymų turinį, neišvengta pasamprotavimų apie artėjančius Seimo rinkimus.

Apie susibūrusią naują trijų frakcijų Tarybos daugumą, kuriai priklauso ir opozicijoje buvę socialdemokratai, politikai pranešė praėjusią savaitę. Raštiškas susitarimas buvo patvirtintas frakcijų seniūnų, tarp jų – ir Jono Jurkaus parašais.
Nieko keisto, kad V. Sungaila, atėjęs į posėdį, paprašė jį atidėti, kol dėl valdančiosios daugumos pasikeitimo nebus pakeista ir Antikorupcijos komisijos sudėtis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto