Kompiuterių iš ministerijos gavo ir mažeikiškiai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Jau ilgiau nei mėnesį Lietuvoje besitęsiantis karantinas ir beveik mėnesį trunkantis mokinių ugdymas nuotoliniu būdu rūpesčių kelia visiems: mokiniams, mokytojams, mokyklų vadovams ir jų veiklą kuruojančiam Savivaldybės administracijos padaliniui.
Praėjusią savaitę mažeikiškiai sužinojo: nors ir vėliau, nei buvo planuota iki karantino, brandos egzaminų sesija šiemet vis tik bus organizuojama. Ir nors įprastas ruošimosi egzaminams procesas yra sutrikęs, kai kurių mokyklų dvyliktokai jau laiko lietuvių kalbos bei literatūros įskaitas. Tiesa, nuotoliniu būdu.
Penktadienį Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus rajono politikus ir tarybos posėdžio tiesioginę transliaciją stebėjusius mažeikiškius informavo, kad mūsų rajonui ministerija skyrė 650 planšetinių kompiuterių su juose pajungtu internetu ir 27 nešiojamuosius kompiuterius.
„Visi mokiniai – ir tie, kurie iš pradžių turėjo prastesnes sąlygas mokytis nuotoliniu būdu, dabar tas sąlygas turi“, – tvirtino vedėjas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Kompiuterių iš ministerijos gavo ir mažeikiškiai”

  1. Nu taip parašė:

    Gerai valkatoms nereikia niekuo ne rūpintis, viskas gatavai,tik gamink daunus ir gyvenk iš pašalpų

    1. DAIVA parašė:

      Bet čia kokia nesąmonė parašyta ,,Gerai valkatoms nereikia niekuo ne rūpintis, viskas gatavai,tik gamink daunus ir gyvenk iš pašalpų“ . BAISU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto