Konfliktai spręsti kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl konfliktų šeimose. Visi jie peraugo į smurtą, tačiau medikų pagalbos nukentėjusiesiems neprireikė.

Gruodžio 18-osios vakarą konfliktas kilo Draugystės gatvės namo bute. Jis baigėsi tuo, kad 59-erių metų vyras sumušė vienmetę sugyventinę. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Konfliktas tarp sugyventinių kilo ir šeštadienį, apie pusę trijų nakties, Sodų gatvės namo bute. Jo metu neblaivi 33-ejų metų moteris sumušė neblaivų (1,61 promilės) 15 metų vyresnį sugyventinį. Įtariamoji, iki atvykstant policijos pareigūnams, pasišalino, šiuo metu ji ieškoma.
Tą patį vakarą policijos pareigūnai vyko į namą V. Kudirkos gatvėje. Čia neblaivus (2,23 promilės) 33-ejų metų vyras smurtavo prieš blaivią ketveriais metais jaunesnę buvusią sugyventinę. Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Sekmadienį, apie ketvirtą valandą nakties, Ventos gatvės namo bute konfliktas, kilęs tarp neblaivių brolio ir sesers, baigėsi tuo, kad 31-erių metų vyras (2,81 promilės girtumas) sumušė penkeriais metais vyresnę seserį, kuri taip pat buvo girta (2,64 promilės).
Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto