Konfliktus sprendė kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, vienas įtariamų smurtautojų šiuo metu ieškomas.

Pirmas pranešimas apie smurtą buvo gautas iš Tirkšlių – šeštadienį, apie pirmą valandą po pietų, S. Dariaus ir S. Girėno gatvės gyvenamojo namo kieme kilo konfliktas tarp blaivių vyriškių. Jis baigėsi tuo, kad 33-ejų metų vyras sumušė beveik dvigubai už save vyresnį vietos gyventoją. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė, įtariamasis uždarytas į areštinę.
Apie šeštą valandą vakaro Mažeikiuose, Draugystės gatvės daugiabučio namo koridoriuje, smurtą patyrė 42-ejų metų moteris. Pareigūnams moteris teigė, kad ją sumušė dvejais metais jaunesnis sugyventinis. Nukentėjusioji buvo neblaivi – jai nustatytas 1,78 promilės girtumas, pasak jos, neblaivus buvo ir smurtautojas, kuris iš įvykio vietos paspruko ir yra ieškomas.
Už tokias nusikalstamas veikas baudžiama viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*