Konkurencija dėl automobilių stovėjimo vietų aštrėja

Autorės nuotr.

Mažeikių daugiabučių gyventojams vietos trūkumas automobiliams statyti yra tapęs problema. Neradę laisvų vietų kiemuose, jų ieško prie gatvių esančiose aikštelėse. Tačiau pastebima, kad pasiseka vis sunkiau, – tenka „konkuruoti“ su įmonėms priklausančiais autobusiukais, sunkvežimiais.

Apibūdino situaciją

Į redakciją kreipėsi Žemaitijos g. 15 namo gyventojas. Mažeikiškis pastebėjo: prie Žemaitijos gatvės esančią automobilių stovėjimo aikštelę vakarais ir savaitgaliais vis labiau „okupuoja“ įvairioms įmonėms priklausančios transporto priemonės.

„Kad tai įmonių transportas – akivaizdu, nes ne viena iš jų yra paženklinta lipdukais su įmonių pavadinimais, logotipais. Kažkurį savaitgalį tokių transporto priemonių: krovininių autobusiukų, sunkvežimių, išrikiuotų aikštelėje palei gatvę, suskaičiavome net dvylika. Mums, daugiabučio namo gyventojams, savo lengviesiems automobiliams pastatyti nebelieka vietos“, – situaciją apibūdino mažeikiškis ir klausė, ar yra kokių nors išeičių.

Draudžiančių taisyklių nėra

Į „Santarvės“ pateiktus klausimus apie situacijas, susijusias su transporto priemonių statymu aikštelėse prie gatvių ir daugiabučių kiemuose, atsakė Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir Vietinio ūkio skyrių specialistai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Konkurencija dėl automobilių stovėjimo vietų aštrėja”

 1. Meras parašė:

  Labai paprasta, masina pastatyta ant praejimo tako, tai ir lipi per ja, ir su paltu brezi kaip imedi.
  O kad nera vietos pastatyti tai jums nesuteikia teises statyti kur nori.
  Tai jei man nera vietos kir kamuoli paspardyti, tai gal sankryzoj pazaisti duhai

 2. Vilija parašė:

  Tikrai automobilius statosi ant šaligatvių. Praeiti neįmanoma, turi lipti ant gėlynų arba braukti paltu automobilio šonus. Taip yra einant pro Žemaitijos g. 62 namą.

 3. Lidija parašė:

  Prisitaiso viena šeima po dvi tris mašinas ir poto verkia kad nėr kur statyti mašinų. Prieiti prie savo laiptinės ar pravažiuoti dviračiu šaligatviu nebeįmanoma visur pilna mašinų. Toks jausmas jei galėtų tai ir laiptinėse statytų. Jeigu eini su pirkiniais tai kitur ir pėsčiomis šaligatviu praeit neįmanoma. Nori normaliai praeit tai vos pralendi ir tai kartais kliudai mašina. Jokios pagarbos pėstiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto