Naujas konkursas „Pradžiuginkite mylimą žmogų“

konkursas Naujas konkursas „Pradžiuginkite mylimą žmogų“Artėja šv. Valentino diena – puikus laikas išlieti jausmus, kurti džiaugsmingas akimirkas ir dalintis jomis su mylimu žmogumi. Ar dažnai pagalvojate, už ką mylite savo žmogų? Kuo jis toks ypatingas, svarbus, vienintelis? Ar dažnai jam pasakote apie savo jausmus?

Šis konkursas puiki proga ne tik įvardinti gražiausias ir ypatingiausias savo žmogaus vertybes, bet ir galimybė laimėti šaunų prizą dviem.

Pačiai pačiausiai porai, sulaukusiai daugiausiai portalo lankytojų balsų, Vila „Dubgiris“ dovanos ypatingą šv. Valentino nakvynę (vasario 14 d.) kambaryje su balkonu bei pusryčius į lovą.

Norite dalyvauti?

Puslapyje www.santarvė.lt suradę konkurso nuorodą, įkelkite savo poros nuotrauką, būtinai nurodydami įkeliančiojo asmens vardą ir pavardę, bei parašykite, už ką mylite savo antrąją pusę. Nepašykštėkite gerų žodžių savo mylimiesiems.

Laimingąją porą rinks SANTARVĖS skaitytojai, balsuodami portale www.santarvė.lt

 

Konkursą remia Vila „Dubgiris“

Pabėgti iš šurmuliuojančio miesto, pailsėti ir atgauti jėgas kviečia išskirtinio grožio Vila „Dubgiris“, įsikūrusi ant Plinkšių ežero kranto. Čia kasdien dirba Pobūvinė, kurios svečiams gardžiausius patiekalus gamina profesionali virėjų komanda, o aptarnavimas palieka nepaprastai malonų įspūdį. Apgyvendinimui paruošti svečių namų „Briedžio guolis“ apartamentai bei dviviečiai numeriai, kitame pastate – jaukūs „Paukščiukų“ apartamentai. Visų pramogoms ir poilsiui – įrengtas SPA ir pirčių kompleksas, kuriam šiuo metu taikomos specialios, sumažintos kainos. Dažną penktadienį Vilos „Dubgiris“ Pobūvinėje vyksta gyvos muzikos vakarai, o artimiausias muzikinis vakaras jau vasario 14 dieną, kai pasirodys grupė „Tabasco“. Papildoma informacija telefonu 8 618 22 888. Vila „Dubgiris“ – Mažeikių r., Sedos seniūnijoje, Uikių k., Pušynės g. 28. www.dubgiris.lt

Konkurso taisyklės:

Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
Konkursas vyksta sausio 29 – vasario 12 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po vasario 12 d., konkurse nebedalyvaus.
Į konkursą „Pradžiuginkite mylimą žmogų“ siųskite tik poros nuotraukas kartu su prierašu, už ką mylite savo antrąją pusę. Būtina nurodyti įkeliančiojo asmens vardą ir pavardę. Nuotraukos su prierašais, neatitinkančiais konkurso sąlygų, bus šalinamos tik konkurso dalyviui paprašius, tačiau jos nepretenduoja į laimėjimus. Jei dalyvis pageidauja pašalinti savo anketą, neatitinkančią reikalavimų, jis privalo kreiptis į redakciją el. paštu [email protected] (tai galima padaryti darbo dienomis, darbo valandomis). Redakcija neturi galimybių keisti jokių dalyvio duomenų.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:

Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos.

Nuotraukų vertinimas:

Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt lankytojai.
Konkurso metu bus išrinkta daugiausiai balsų surinkusi pora, atitinkanti visas konkurso sąlygas.
Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) vasario 12 d.
Dėl prizų atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98 260.

Kitos sąlygos:

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
    a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
    b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
    c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto