Konkursas vaikams „Mažas kiškis“

konkursas Konkursas vaikams
Sveiki, bičiuliai, tikriausiai jau pastebėjote, kad SANTARVĖS puslapiuose svečiuojasi MAŽAS KIŠKIS. Sugalvoja, strykteli į laikraštį ir išsako savo nuomonę. O norų ir sumanymų jis turi begalę.
Šįsyk MAŽAS KIŠKIS užsiprašė nei daug, nei mažai. Prisireikė jam dovanų. Ir ne bet kokių, o MAŽO KIŠKIO. Taigi, lipdykite, siūkite, klijuokite MAŽĄ KIŠKĮ tokį, kokį įsivaizduojate, kokį mokate ir galite. Nesnauskite, kvieskite į pagalbą tėvelius ir senelius ar vyresnius brolius ir seses, nes tų darbelių autoriams, kurių MAŽI KIŠKIAI labiausiai patiks mūsų herojui, dovanosiu puikius prizus. Net keturi pačių pačiausių darbelių autoriai laimės kūrybinius rinkinius pradedantiesiems verti karoliukus (karoliukų dėžutė, įvairūs karoliukai, furnitūra, replytės).
Šiuos šaunius prizus įsteigė parduotuvė „Karoliukai“, įsikūrusi Vasario 16-osios g. 13/ Laisvės g. 33, tel. (8 614) 90 829. Čia rasite įvairiausių karoliukų ir kitų kūrybiniams darbeliams reikalingų priemonių bei vienetinių rankų darbo papuošalų. Priimami užsakymai papuošalams.
Darbelius neškite į redakciją iki gruodžio 17 d.

VARNELĖ

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto