Konteineriai tekstilei – vėluojanti prabanga?

TRATC-o duomenimis, apie septynis procentus iš Mažeikių rajono atvežamų atliekų iš buitinių konteinerių sudaro tekstilės atliekos. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atliekų vežėjai ir tvarkytojai pastebi: nors gyventojų sąmoningumas rūšiuojant atliekas išaugo, vis tik į buitines atliekas keliauja dar daug neišrūšiuotų daiktų. Gyventojai teigia, kad ne tik jie kalti dėl šito.
Ypač didelė problema, kur dėti tekstilės atliekas. Mažeikiškiai tinkamai atsikratyti jomis dar neturi galimybių, tekstilės konteineriai sunešiotiems drabužiams pas mus sunkiai skinasi kelią.
Mažeikių rajono savivaldybė artimiausiu metu žada nudžiuginti tvarkingus gyventojus: mieste atsiras dvidešimt konteinerių tekstilei, tačiau kaimų gyventojams jų dar teks palaukti.
Visa viltis, kad problemą padės spręsti savanoriai, visuomeninės organizacijos, surinkdamos ir išrūšiuodamos padėvėtus drabužius bei atiduodamos tam, kam jų reikia.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Konteineriai tekstilei – vėluojanti prabanga?”

  1. Onutė parašė:

    Susiruošiau vežti,pažiūriu kompan,kad nėra kur:(Mesiu į bendrus ir niekur vežt nereikės.

  2. Laima parašė:

    Taip tekstilei visuos miestuos yra atskiri konteineriai ,tai tokius didelius mokesčius mokam tai gali ..pastatyt toki konteineri…

  3. As parašė:

    Seniai laikas. Nes labai nesinori to, kas dar gali būti nešiojama ar tiktų perdirbimui mesti į bendrą konteinerį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*