Kontrabandinės cigaretės pelno neatnešė

Rastų kontrabandinių cigarečių vertė viršijo penkis tūkstančius eurų. Nuotrauka iš policijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai surengė reidą, kurio metu dėmesį skyrė akcizinių prekių kontrolei – tikrino, ar neprekiaujama kontrabandiniais rūkalais turgavietėse, aplankė jiems žinomus „taškus“ ir pan.

Ūkiniame pastate – sandėlys

Reido metu mažeikiškiai policijos pareigūnai apsilankė pas senamiestyje esančios M. Pečkauskaitės gatvės gyventojus. Viename šios gatvės name aptikti keturi 55-erių vyrui priklausantys kontrabandinių cigarečių pakeliai su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.
Kilus įtarimų, jog nelegalių rūkalų gali būti ir daugiau, nuspręsta patikrinti ne tik gyvenamąsias, bet ir ūkines patalpas. Čia pareigūnų laukė nemenkas radinys. Pastate rasti 1996 cigarečių pakeliai, kurie buvo pažymėti baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.
Kontrabandinėmis cigaretėmis besivertęs asmuo pirmą kartą pateko į teisėtvarkos pareigūnų akiratį, jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena. Už šį nusižengimą vyriškiui gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų su šių prekių konfiskavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto