Koronavirusas skatina pirmenybių tvarkaraščio pokyčius

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių tvarkaraštį jaukia koronavirusas.
Nacionalinėje krepšinio lygoje „Ereliai“ patyrė dar du pralaimėjimus.

Kauniečiams „Ereliai“ neprilygo

Praėjusią savaitę Nacionalinės krepšinio lygos turnyrinės lentelės dugne esantys „Ereliai“ du kartus susitiko su Kauno „Žalgiriu-2“. Pirmos rungtynės vyko ketvirtadienį Kaune. Aikštės šeimininkai užtikrintai įveikė aštuoniese žaidusius mažeikiškius, rungtynių rezultatas – 97:72.
Mūsų ekipai Augustinas Venckus pelnė 20 taškų, Ernestas Naruševičius – 15, o Andrius Gaidys – 14.
Šeštadienį Mažeikiuose vykusi dvikova buvo atkaklesnė, nors mūsų komandoje žaidė tik septyni krepšininkai. Po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 23:16, antrame kėlinyje kauniečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir į ilgąją pertrauką ekipos išėjo esant rezultatui 42:41 svečių naudai.
Rungtynių pabaigoje geriau sužaidė jaunieji žalgiriečiai, jie ir iškovojo pergalę 81:77.
„Erelių“ gretose pasižymėjo A. Gaidys, pelnęs 18 taškų, A. Venckus – 16, Edgaro Preibio sąskaitoje – 15 taškų.
Mažeikiškiai, sužaidę 10 rungtynių, ir toliau lieka be pergalių. Antradienį namuose jie žais su „Telšiais“, ketvirtadienį vyks į Šakius, kur jų laukia susitikimas su aikštės šeimininkais – „Vyčio“ komanda.

Ateitis – neaiški

Šeštadienį ir sekmadienį buvo numatytos penkerios Lietuvos salės futbolo A lygos penktojo turo rungtynės, tačiau COVID-19 infekcija tvarkaraštį pakoregavo taip, kad buvo sužaistos tik trejos. Rungtynės tarp šalies čempiono Kauno „Vyčio“ bei šio sezono pirmenybių lyderės – Mažeikių „VIP“ komandos nukeltos nežinia kokiam laikui.
Mažeikiškių ekipos treneriai „Santarvę“ informavo, kad visi žaidėjai yra sveiki. Saugumo tikslais numatyta, kad „VIP“ gali žaisti tik sekmadienį su „Jonavos Vikingais“. Tačiau kol kas neaišku, ar šis susitikimas įvyks, nes koronavirusas nuolat įneša korekcijų į pirmenybių turo tvarkaraštį.