Koronavirusu susirgęs Savivaldybės administracijos direktorius dirba iš namų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

COVID-19 liga praėjusią savaitę buvo nustatyta Savivaldybės administracijos direktoriui Sauliui Šiuriui. „Santarvei“ jis sakė, kad jaučiasi normaliai, todėl nedarbingumo pažymėjimo nesiėmė, o dirba nuotoliniu būdu – iš namų.
Šiuo metu COVID-19 serga bene septyni Savivaldybės administracijos darbuotojai.

Lengva ligos forma

S. Šiurys negaluojantis pasijuto ketvirtadienio popietę – skaudėjo raumenis. Todėl nepasibaigus darbo laikui, išvažiavo namo, pasimatavo temperatūrą, ji buvo pakilusi vos pora laipsnių. Penktadienį Savivaldybės administracijos direktorius atliko testą, kuris parodė, kad jis serga COVID-19 liga.
„Esu įsitikinęs, kad užsikrėčiau iš sergančio šeimos nario. Abu sergame lengva forma, nieko ypatingo nejaučiame. Gripu yra tekę sirgti sunkiau“, – kalbėjo „Santarvės“ pašnekovas.
S. Šiurys mano, kad daug ką lemia imuninė sistema, nuo gripo jis nėra pasiskiepijęs.

Nuotoliniu būdu dirba dauguma

Savivaldybės administracijos direktorius tikisi, kad jei liga nepaūmės, jis persirgs lengvai ir jau pirmadienį galės eiti į darbą.
„Šiandien suskaičiuočiau septynis „covidu“ sergančius administracijos darbuotojus, bet situacija nuolat keičiasi, kai gaunami naujų testų rezultatai. Aišku, ir mano, kaip sergančiojo, kontaktų buvo nemažai, jie visi išsiaiškinti, sudaryti grafikai, kas izoliuojasi, kas tikrinasi“, – antradienį per pietus „Santarvei“ kalbėjo S. Šiurys.
Norint suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą įstaigoje, jau trečią savaitę Savivaldybės administracijos darbuotojų dauguma dirba nuotoliniu būdu, kabinetuose lieka tik budintys specialistai.
„Matyt, labai skvarbus tas koronavirusas, nes susirgimų išvengti nepavyksta“, – situaciją komentavo Savivaldybės administracijos direktorius.

14 Atsakymų į “Koronavirusu susirgęs Savivaldybės administracijos direktorius dirba iš namų”

 1. cinikas parašė:

  Jeigu administracijos direktorius S.Šiurys sirgdamas ateis į darbą ir nebus praėję 14 dienų, kurias jis turi praleisti saviizoliacijoje, turės būti pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 277 str. 1 d., kur teigiama, kad tas, kas būdamas medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą ir įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis bendraudamas su žmonėmis, sukėlė pavojų kitam asmeniui užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

 2. juras parašė:

  o Jezau kokia valdzia turim man corona nuo ju

 3. juras parašė:

  savivaldybes kluonas susirgo o kiek dar pajacu serga ir kada nori tada dirba kada nori serga eina nervas klausytis tokiu kalbu,

 4. ne medikas parašė:

  Nežino įstatymų
  Keistai skamba – pirmadieni grįš į darbą. Jei nustatytas kovid – izoliacija 14 dienų nepriklausomai ar jauti simptomus, ar ne.

 5. Anonimas parašė:

  Panašu į prakeiksmą.

 6. M V parašė:

  Žmonės atsibuskit vieną sykį,negi jūs akli ir nematote ,kad gripas yra daug baisiau už šį vyrusėlį.

 7. Anonimas parašė:

  Piders as nu dar prisiminsiu tegu nudvesta.

 8. mmm parašė:

  Kaip galima sergant dirbti? Kas čia per liga? Kokia darbo kokybė?

 9. zarazos parašė:

  Štai, kas zarazą platina – savivaldybės klerkai ir administracijos vadovai.

  1. siaip parašė:

   Drąsus vyriškėlis, tikras ekstrasensas- žino, kad coronos pirmadienį nebebus. O kaip dokumentus pasirašinėja? Jei nepasirašo, tai ir pilnos algos negalima jam mokėti už tinkamą pareigų atlikimą.

   1. klausimas parašė:

    tai ka dirba tuo nuotoliniu, jei dokumentu nepasiraso. nemoket algos visai

 10. Anonimas parašė:

  Tai išeina, kad šitas virusas visai nepavojingas, jeigu sirgdamas dirba ir biliotenio neima?

 11. klausimas parašė:

  KODĖL NESIKARANTINAVO, JEI ŽINOJO, KAD SERGA ŠEIMOS NARYS??? Ėjo į darbą ir toliau visus užkrėtinėjo.

  1. Anonimas parašė:

   tai jau tikrai….ohohoho ponuliams galima viskas. Užkrėtė dar ir kitus- super valdžia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*