Kovas tęs dvi Pavasario pagrindinės mokyklos komandos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Laimėjusios rajonines kvadrato varžybas dvi Pavasario pagrindinės mokyklos komandos  tarpzoninėse varžybose taip pat įveikė savo varžovus ir pateko į tolimesnį etapą.

Pirmosiose tarpzoninėse varžybose (abi jos vyko mūsų mieste) dvylikamečių ir jaunesnių sportininkių amžiaus grupėje mažeikiškės, kurias treniruoja kūno kultūros mokytojas Vidmantas Sakauskas, abiejuose susitikimuose įveikė Skuodo ir Papilės bendraamžes ir pateko į zonines varžybas. Tuo tarpu „Ventos“ progimnazijos berniukų ekipa nusileido skuodiškiams ir, užėmusi antrąją vietą, liko be kito varžybų etapo.
Dešimtmečių ir jaunesnių sportininkų mišrių komandų, kurias sudaro po penkis berniukus ir mergaites, grupėje triumfavo Virginijaus Januševičiaus paruošti „pavasariečiai“ – jie vienodais rezultatais 2:0 įveikė svečius iš Akmenės ir Plungės ir taip pat pateko į zonines varžybas.
Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos vyks sausio ir vasario mėnesiais. Jų nugalėtojai pateks į finalo ketveriukę, kur ir bus išaiškinti šalies čempionai ir prizininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto