Krakiuose sudegė ūkinio pastato stogas

Ugnis visiškai sunaikino ūkinio pastato stogą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį rajone kilo du gaisrai, kuriuos sukėlė netvarkingai įrengti dūmtraukiai.
Krakiuose dėl šios priežasties sudegė ūkinio pastato stogas.

Ugnis nuniokojo pastatą

Apie Krakiuose, Pauliankos gatvėje, kilusį gaisrą pranešta praėjus keliolikai minučių po aštuntos valandos vakaro. Pranešėjas teigė, kad virš ūkinio pastato stogo plaikstosi ugnies liežuviai, šalia degančio pastato yra gyvenamasis namas bei dar vienas ūkinis pastatas.
Į gaisravietę išskubėjo ugniagesių ekipažai iš Mažeikių, Viekšnių ir Balėnų.
Gaisro plitimą pavyko sustabdyti greitai, tačiau darbai gaisravietėje buvo visiškai baigti po dviejų valandų.
Per gaisrą sudegė šiferiu dengtas pastato stogas, mansardoje buvę daiktai, sugadintas perdengimas.   Laimei, pavyko išsaugoti netoliese stovėjusį dviejų aukštų, medinį gyvenamąjį namą.
„Jau nustatyta, kad gaisras kilo dėl dūmtraukio įrengimo taisyklių pažeidimo – metalinis dūmtraukis, kuris šylant įkaisdavo, buvo pravestas pro medinę perdangą. Kas keisčiausia, visur perdengimas buvo gelžbetoninis, o ten, kur išvestas dūmtraukis – medinis“, – „Santarvei“ sakė rajono Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnysis inspektorius Mindaugas Gaurilavičius.

Degę suodžiai kėlė pavojų

Trečiadienio vidurdienį du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai skubėjo į Žagarėlės gatvę – gyventojai pastebėjo, kad pro antro aukšto mūrinio namo langą rūksta dūmai.
Atvykę į vietą pareigūnai nustatė, kad kamine degė suodžiai, pro nesandarų dūmtraukį buvo uždūmintos antrojo aukšto patalpos.
Kadangi kilo reali grėsmė šiferiu dengtam stogui, pro kaminą atsargiai buvo paduotas vanduo. Po pusvalandžio incidentas likviduotas, patalpos išvėdintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto