Krepšininkai toliau pralaimi, futbolininkai pelnė antrą pergalę

Praėjusią savaitę krepšinio komanda „Ereliai“ dvikovose su pirmenybių lyderiais marijampoliečiais patyrė du pralaimėjimus, o salės futbolo „VIP“ ekipa iškovojo antrąją pergalę šio sezono pirmenybėse.

Lyderiams nepasipriešinta

Atsižvelgiant į pandemiją, Nacionalinės krepšinio lygos komandos per savaitę susitinka po du kartus. Praėjusią savaitę Mažeikių „Erelius“ egzaminavo pirmą vietą lygoje užimanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.
Pirmos rungtynės vyko Mažeikiuose ketvirtadienį ir baigėsi įtikinama svečių pergale 106:72.
Mūsų ekipai 19 taškų pelnė Augustinas Venckus, 18 – Ernestas Naruševičius.
Šeštadienį Marijampolėje mažeikiškiai patyrė dar skaudesnę nesėkmę – juos aikštės šeimininkai įveikė rezultatu 98:60.
16 taškų pelnė E. Naruševičius, po 12 – A. Venckus ir Benjaminas Ayre. Beje, šis žaidėjas paliko mūsų miesto ekipą ir išvyko į Australiją.
Šią savaitę „Ereliai“ du kartus susitiks su „Palangos Kuršiais“, kurių sąskaitoje yra viena pergalė. Ketvirtadienį rungtynės vyks Mažeikiuose, šeštadienį – Palangoje.

Iškovota antroji pergalė

Sekmadienį Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujantys „VIP“ futbolininkai Prienuose susikovė su Vilniaus „FC Turbotransfers“ atstovais.
Pirmą kėlinį po taiklių Mariaus Butėno, Edgaro Baranausko ir Tomo Bružo smūgių mūsų ekipa pirmavo rezultatu 3:0.
Antro kėlinio pradžioje vilniečiai pelnė du įvarčius, tačiau jam įpusėjus į tai atsakė Žilvinas Banys – jis vieną po kito pelnė du įvarčius.
Rungtynių pabaiga buvo įtempta: mažeikiškiai nerealizavo dešimties metrų baudinio, o vilniečiai pelnė du įvarčius (vieną jų – paskutinę rungtynių minutę), tačiau pergalė atiteko „VIP“ – 5:4.
Šią savaitę futbolininkų laukia dvejos rungtynės Radviliškyje: antradienį jie susikaus su „Panevėžio Sportidus“, o šeštadienį – su „ŠSPC Radviliškiu“.