Krepšininkų nesėkmių ruožas tęsiasi

Nacionalinėje krepšinio lygoje Mažeikių „Ereliai“ pralaimėjo penktas rungtynes iš eilės. Rezultatą lėmė nesėkminga trijų minučių atkarpa rungtynių pabaigoje.

Šeštadienį namuose mažeikiškiai priėmė Vilkaviškio „Perlą“ – komandą, kuri, kaip ir mūsiškiai „Ereliai“, iki tol patyrusią keturis pralaimėjimus.
Tris kėlinius aikštėje vyko intensyvi kova, mažeikiškiai nepasidavė: po pirmo kėlinio pirmavo šešiais taškais, į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 44:39 „Erelių“ naudai, o po trečio rezultatas buvo lygus.
Ketvirtame kėlinyje pirmuosius du taškus pelnė aikštės šeimininkai, tačiau po to jų taikiklis nusimušė – daugiau kaip tris minutes pelnyti taškų nesugebėjo, varžovai be atsako pelnė aštuonis taškus, nutolo nuo aikštės šeimininkų ir nebeleido jiems priartėti. Svečiai rungtynes laimėjo rezultatu 104:97.
Mūsų ekipai po 21 tašką pelnė Andrius Gaidys ir Daniel Baslyk, 17 – Karolis Sapiega. Kitas rungtynes šį šeštadienį mažeikiškiai vėl žais namuose, jų laukia susitikimas su trečioje vietoje esančiais „Telšiais“.

2 Atsakymai į “Krepšininkų nesėkmių ruožas tęsiasi”

1. Kam reikia parašė:

Mažeikių Gėda pralaimėjo! Pagaliau šį sezona pasieks visiška dugna ir iškris iš nkl į rkl, kitamet rkl visiškas dugnas ir kaip „Mažeikių (Gaideliai)“ nebera!!