Krepšininkų nesėkmių ruožas tęsiasi

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nacionalinėje krepšinio lygoje Mažeikių „Ereliai“ pralaimėjo penktas rungtynes iš eilės. Rezultatą lėmė nesėkminga trijų minučių atkarpa rungtynių pabaigoje.

Šeštadienį namuose mažeikiškiai priėmė Vilkaviškio „Perlą“ – komandą, kuri, kaip ir mūsiškiai „Ereliai“, iki tol patyrusią keturis pralaimėjimus.
Tris kėlinius aikštėje vyko intensyvi kova, mažeikiškiai nepasidavė: po pirmo kėlinio pirmavo šešiais taškais, į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 44:39 „Erelių“ naudai, o po trečio rezultatas buvo lygus.
Ketvirtame kėlinyje pirmuosius du taškus pelnė aikštės šeimininkai, tačiau po to jų taikiklis nusimušė – daugiau kaip tris minutes pelnyti taškų nesugebėjo, varžovai be atsako pelnė aštuonis taškus, nutolo nuo aikštės šeimininkų ir nebeleido jiems priartėti. Svečiai rungtynes laimėjo rezultatu 104:97.
Mūsų ekipai po 21 tašką pelnė Andrius Gaidys ir Daniel Baslyk, 17 – Karolis Sapiega. Kitas rungtynes šį šeštadienį mažeikiškiai vėl žais namuose, jų laukia susitikimas su trečioje vietoje esančiais „Telšiais“.

2 Atsakymai į “Krepšininkų nesėkmių ruožas tęsiasi”

  1. Kam reikia parašė:

    Mažeikių Gėda pralaimėjo! Pagaliau šį sezona pasieks visiška dugna ir iškris iš nkl į rkl, kitamet rkl visiškas dugnas ir kaip “Mažeikių (Gaideliai)” nebera!!

  2. Mokesciai parašė:

    Vadova ant lauzo,treneri lauk,savivaldybe papurtyti. Na aisku jei savivaldybeje kazkas negauna atkato is skirto financavimo. Nes labai keista,kai pinigai skiriami is savivaldybes ir nera jokios ataskaitos jai, kur ir kaip vaiksto pinigeliai. Ir visiems viskas gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*