Krepšininkų treniruotėse – bendraamžiai iš Ukrainos

Broliams Andrejui ir Antonui mažeikiškių marškinėliai buvo įteikti per rungtynių pertrauką. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nuo savaitės pradžios Mažeikių sporto mokykloje krepšinio treniruotes lanko du broliai, atvykę iš Ukrainos.

Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos U14 čempionato rungtynių tarp Mažeikių sporto mokyklos ekipos ir Šilutės bendraamžių didžiosios pertraukos metu broliams Antonui ir Andrejui Ivanovams buvo įteikti Mažeikių komandos apšilimo marškinėliai.
„Abu broliai kartu su mama ir senele atvyko į mūsų miestą iš rusų bombarduojamo Charkovo. Juos pas save apgyvendinęs mažeikiškis, kurio sūnus anksčiau yra lankęs mano vedamas treniruotes, paklausė, ar negalėtų jie pasportuoti kartu su mano auklėtiniais. Kito atsakymo ir nebuvo, tik teigiamas“, – pasakojo mažeikiškių treneris Vidmantas Bertys.

Pasak trenerio, šie vaikai jau grįžta į taikų gyvenimą, yra aktyvūs, bendraujantys, gal tik pirmą dieną buvo šiek tiek nedrąsūs. Komanda juos priėmė draugiškai, su kai kuriais žaidėjais broliai lanko vieną klasę, tad malonu, kad ir jaunieji sportininkai nelieka nuošalyje – supranta Ukrainą užklupusio karo baisumus, prijaučia nuo jo nukentėjusiems žmonėms.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto