Krepšinio aikštelėse intrigos netrūko

Dviem mūsų rajono krepšinio ekipoms, kurios rungtyniauja šalies lygose, savaitgalį per ketverias rungtynes pavyko iškovoti tik vieną pergalę.
Nacionalinėje krepšinio lygoje metus Mažeikių „Ereliai“ pradėjo pergalingai: penktadienį žaidę namuose, turėję vargo tik pirmoje rungtynių pusėje, rezultatu 90:63 įveikė Molėtų „Ežerūną“. Pirmame kėlinyje mūsų ekipos atakos neretai buvo nerezultatyvios, jis buvo pralaimėtas rezultatu 11:12, antrame kėlinyje taiklumas pagerėjo, pavyko pasiekti persilaužimą ir po jo pirmauta rezultatu 35:26.
Po ilgosios pertraukos aikštelėje jau dominavo mūsų ekipa, vienu metu jos pranašumas siekė trisdešimt taškų. Iškovota aštuntoji pergalė, prie jos labiausiai prisidėjo Tomas Zdanavičius, pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių, bei Lovelas Boydas, įmetęs 17 taškų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.