Krepšinio lygose – mažeikiškių kovos

Mažeikių krepšinio komandoms savaitgalį teko patirti ir pralaimėjimo kartėlį, ir pergalės džiaugsmą.

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantys „Ereliai“ penktadienį išvykoje rezultatu 65:84 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Po pirmo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo vienu tašku (20:19). Viską šiose rungtynėse lėmė antras kėlinys, kurį marijampoliečiai laimėjo rezultatu 24:9. Mūsų žaidėjams pasivyti varžovų nebepavyko, ir šie šventė užtikrintą pergalę. Mažeikiškių ekipai šiose rungtynėse Tomas Zdanavičius pelnė 18, Ignas Fiodorovas – 14 taškų.
Šeštadienį namuose vykusios rungtynės mažeikiškiams buvo sėkmingesnės: jie šventė penktą pergalę šio sezono NKL pirmenybėse. „Erelių“ komanda rezultatu 89:77 palaužė „Šilutės“ krepšininkus.
Regionų krepšinio lygoje Mažeikių „SM-Dubgiris“, rungtyniaudamas be vieno iš lyderių Edgaro Preibio, namuose sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį-2“ (rezultatas 101:58).
Šeštadienį jaunieji mūsų ekipos žaidėjai svečiavosi Kaune, kur susitiko su vietos „Žalgiriu-3“. Rungtynių pradžia buvo sėkminga: mūsų ekipa po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 22:10. Tačiau po antro kėlinio mūsiškių persvara buvo tik du taškai, iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai ir mažeikiškiams rungtynių pabaigoje teko pripažinti jų pranašumą.