Krepšinis: vilčių teikia tik jaunųjų mažeikiškių žaidimas

Jonaviškių krepšį atakuoja „Erelių“ ekipos žaidėjas Darius Griškėnas (balta apranga), per rungtynes pelnęs 12 taškų. Deivido PETRAIČIO nuotr.

[nggallery id=“1007″]
Po savaitgalio dvikovų paaiškėjo, kad „Ereliai“, žaidžiantys Nacionalinėje krepšinio lygoje, nepakils iš priešpaskutinės vietos, o Regionų krepšinio lygoje kovojantis „SM-Dubgiris“ laukia aštuntfinalio.

Du apmaudžius pralaimėjimus savaitgalį patyrė NKL rungtyniaujantys „Erelių“ krepšininkai. Penktadienį išvykoje po dviejų kėlinių prieš Kauno „Žalgirį-2“ jie pirmavo net dešimties taškų skirtumu, tačiau paskutinėmis akimirkomis turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 89:87. Šeštadienį namuose žaidžiant su Jonavos „Sintek-Jonava“, po trijų kėlinių mažeikiškių persvara buvo aštuoni taškai, tačiau vėl nusileista – 96:101.
Regionų krepšinio lygos B diviziono kovas A grupėje užtikrinta pergale baigė Mažeikių „SM-Dubgiris“ – jaunieji mažeikiškiai išvykoje net 110:66 sutriuškino Šiaulių „Saulės“ krepšininkus.