Kultūristas įsitikinęs – visada verta išbandyti save

Anot sportininko, norisi savo pavyzdžiu jaunimui parodyti, kad reikia gyventi aktyviai, siekti tikslo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Noras judėti ir išbandyti save Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesį gelbėtoją Roką Lindenį paskatino debiutuoti kultūrizmo varžybose.
Įvairias sporto šakas mėgstantis mažeikiškis įsitikinęs: dar daug ką reikia tobulinti, tačiau ir pirmojo sezono rezultatai neblogi.

Kaune vykusiame pasaulio čempionato etape debiutavęs 29-erių metų mažeikiškis užėmė trečią  vietą, toks pat rezultatas – po pasirodymo Lietuvos kultūrizmo taurės turnyre, Baltijos šalių čempionate pelnyta ketvirta vieta. Tik vasaros pradžioje kultūrizmu rimčiau susidomėjęs Rokas mano, kad jam pasisekė neblogai pasirodyti.
Klasikinio kultūrizmo varžybų dalyviai skirstomi pagal svorio kategorijas, tad pagal savo ūgį sportininkas negali viršyti numatyto svorio daugiau nei keliais kilogramais. Didžiausias dėmesys, vertinant atletus, skiriamas kūno ir raumenų proporcijoms bei estetikai.
„Kaune dalyvių buvo daug, iš tokių egzotiškų šalių kaip Iranas, Marokas… Pats nesusigaudai, kiek tavo kategorijoje yra varžovų, tik ir žiūrėk, kad nepražiopsotum savo išėjimo ant pakylos“, – apie pasaulio čempionato etapą kalbėjo sportininkas.
Mažeikiškiui tuomet ant pakylos teko lipti ir antrą dieną – teisėjai nusprendė, kad jis pateko tarp trijų finalininkų, kurie varžysis dėl nugalėtojų vardo.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Per debiutinį sezoną Rokas Lindenis (dešinėje) dvejose kultūrizmo varžybose tapo prizininku. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

One Reply to “Kultūristas įsitikinęs – visada verta išbandyti save”

  1. www parašė:

    Tegul žmogus sportuoja, lavina save, bet svarbiausia, kad nesunarcizėtų, kaip būna su 90proc tokio sparto atstovų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto