Kultūrizmu užsiimantis viekšniškis neabejoja, kad susiburs vienminčių komanda

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Prieš trylika metų Gerardas Chriščinavičius pristatė savo darbų parodą. „Santarvė“ mažeikiškius supažindino su jaunuoju parodos autoriumi. O straipsnis apie viekšniškio pomėgius buvo pavadintas taip – „Dvylikametis parodos autorius dar nežino, kuo taps“.
Vargu ar Gerardo artimieji ir jis pats nujautė, kad antrasis susitikimas su mūsų laikraščio žurnalistais bus dėl kito jo pomėgio. 25-erių metų jaunuolis papasakojo apie pasiekimus kultūrizmo varžybose.

Užsiėmimų dvylikamečiui netrūko

Daugiau nei prieš dešimtmetį iš pasakų knygelių iliustracijų, spalvinimo knygučių Gerardas kopijavo piešinius, juos perkeldavo ant faneros, o tada prasidėdavo svarbiausias procesas – pjaustymas. Figūroms gyvybę įkvėpdavo spalvų gama.
Tuomet atidarant parodą Gerardas, užuot prisistatęs, į rankas paėmė akordeoną ir sugrojo muzikinę pjesę – penktokas mokėsi Viekšnių V. Deniušio meno mokyklos akordeono klasėje.
Nuo pirmos klasės berniukas susidomėjo sportu, buvo aktyvus kvadrato komandos narys. Vėliau fizinio lavinimo mokytojas Voldemaras Kinas, pastebėjęs jo sportinius gabumus, priėmė į vyresniųjų klasių lengvaatlečių grupę. Gerardas kroso varžybose iškovodavo pirmąsias vietas.
Jam puikiai sekėsi ne tik sportuoti, bet ir mokytis, dalyvauti popamokinėje veikloje.

Prikalbino kambario draugai

25-erių metų G. Chriščinavičius dabar pasakojo: pjaustymas iš medžio buvo vaikystės užsiėmimas, jis jau užmirštas. O štai sportas lydėjo visus gimnazijoje praleistus metus – kur kas vykę, kur kvietę, ten ėjęs ir rungtyniavęs – ar tai krosas, ar krepšinis, ar futbolas.
„Mokiausi ir baigiau Mykolo Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto studijas. Po to buvo ir darbas policijoje, ir darbas užsienyje, o dabar grįžau į Viekšnius.
Dar dvyliktoje klasėje draugas supažindino su svarmenimis, pagalvojau: gerai, juk policininko profesija reikalauja gero fizinio pasirengimo. O prieš ketverius metus „įklimpau“ į kultūrizmą: bendrabutyje buvo kambariokų, kurie tuo žavėjosi, netoliese Kaune buvo jėgos sporto klubas „Olimpas“, kurį jie lankė. Ir mane prikalbino ten eiti“, – prisiminė Gerardas.
Prieš gerą pusmetį klubą „VS-Express 24/7“ kartu su Gerardu lankanti Marina Chritankova netikėtai pasiūlė: „Rimtai sportuoji, kodėl tau nepabandžius sudalyvauti varžybose?“ – ir pristatė treneriui Mindaugui Urbaičiui.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Kultūrizmu užsiimantis viekšniškis neabejoja, kad susiburs vienminčių komanda”

  1. RG parašė:

    Rimtas, kantrus vaikinas buvai gimnazijoje. Džiaugiuosi, kad ne metei sporto. Sveikinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto