Kultūros centrų vadovai: kultūros paslaugų kainos neatitinka laikmečio

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau tapo įprasta organizuoti nuolatinius Mažeikių rajone veikiančių kultūros centrų direktorių ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos atstovų susitikimus.
Tokiame antradienį vykusiame susitikime daugiausia dėmesio skirta siūlomoms naujoms kultūros centrų teikiamų paslaugų kainoms aptarti.

Dalis Mažeikių rajono kultūros centrų, organizuodami renginius, susiduria su, jų žodžiais tariant, abejotina situacija: leidimus renginiams išduoda seniūnijos, renginius organizuoja – atlikėjus koncertuoti, amatininkus bei prekybininkus prekiauti kviečia, saugumu, aplinkos tvarka renginių metu ir po jų rūpinasi kultūros centrų darbuotojai, tačiau rinkliavas už prekybą surenka seniūnijos.
Seniūnijų surinkti pinigai „įkrenta“ į bendrą Mažeikių rajono savivaldybės biudžetą.
Kitaip tariant, atlikę darbą – suorganizavę renginį, už tai uždirbę šiek tiek pinigų, savo reikmėms kultūros centrai už tai negauna nė cento.
Todėl norima šią tvarką pakeisti, suvienodinti ir tik tada teikti svarstyti Savivaldybės tarybos komitetams, o jau paskui – ir tarybai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Kultūros centrų vadovai: kultūros paslaugų kainos neatitinka laikmečio”

  1. va parašė:

    Sporto arena pastatys, tai visas problemas isspres. Savivaldybe uz viska mokes… Ir Mazeikiu verslininkai suklestes…

  2. Anonimas parašė:

    Čia gal ir naudinga didesniems miesto renginiams arba dideliems kaimo vietovių, jei tokį renginį suorganizuoja , bet vis tiek su savivaldybės pinigais dažniausiai:-). Į kaimo eilinę šventę greit verslo net neprisišauksi,o dar rinkliavą rinkti ,kam? Miesto šventėse svarbiausiai išvengti neteisėtų susitarimų, mokėjimų į kišenę. Nesvaikite, kad ir didesnei miesto šventei kas mokės didesnius pinigus. Rado problemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*