Kuo skiriasi potinkiniai dušo maišytuvai nuo kitų?

Jei duše nėra gerai veikiančio vandens maišytuvo, tai jame maudytis – menkas malonumas. Tačiau dabartiniu metu įsigyti geros kokybės ir tikrai puikiai veikiantį bei nebrangiai kainuojantį dušo vandens maišytuvą tikrai nėra problema.  Dušui, kaip ir voniai, galima naudoti dviejų tipų vandens maišytuvus – virštinkinius ir potinkinius. Specialistų nuomone, potinkinis dušo maišytuvas yra patogus tuo, kad jo dalis yra paslėpta sienoje, todėl negadina vonios kambario vaizdo.

Kokiomis geromis savybėmis pasižymi potinkiniai dušo vandens maišytuvai?

Potinkinių vandens maišytuvų vamzdžiai yra slepiami po tinku, tad išorėje lieka tik dušo galva su vandens paleidimo ir išjungimo vožtuvais. Jau vien tas minimalizmas vonioje pasitarnauja kaip labai teigiama savybė. Jei maišytuvas yra padengtas chromu, tada jis tikrai nebijo nešvarumų, įbrėžimų, net ilgai naudojant nepraranda žvilgesio, jiems praktiškai nereikia priežiūros, jais patogu naudotis, už tai jie ir yra giriami vartotojų tarpe. Be to, po tinku ar plytelėmis paslėpta vandens maišytuvo sistema netrukdo deramai prisitaikyti prie vonios kambaryje vyraujančio apdailos stiliaus bei architektūrinio projekto sprendinių. Tiesa, prieš imantis šio įrenginio montavimo darbų, pirmiausiai reikėtų apsispręsti kokio storio plyteles jums būtų geriausia klijuoti.

Kokius vandens paleidimo būdus gali garantuoti dabartiniai dušo vandens maišytuvai?

Dabartinius dušo vandens maišytuvus nuo senesnių skiria vienas pagrindinis skirtumas – tai patsai vandens pateikimo būdas. Jei ankstesnieji vandens maišytuvai turėdavo du vožtuvus, kurie atidarydavo karštą ir šaltą vandenį, tai šiuo metu vis dažniau yra pasirenkami modeliai, turintys vieną svirtį, kuria galima reguliuoti ir vandens temperatūrą ir srovės stiprumą. Be to, šiuolaikiniai dušo vandens maišytuvai gali sukurti pačias įvairiausias srovės formavimo variacijas. Rinkis kokią tik nori – kaskados, tropinės liūties ar dulksnos purškimo variantą.

Kodėl verta rinktis termostatinį dušo vandens maišytuvą?

Jau žinome, kad besimaudantis žmogus gali susikurti pačias mieliausias maudymosi sąlygas. O jeigu duše bus įrengtas termostatinis vandens maišytuvas, tai jis visada palaikys nustatytą temperatūrą bet kokiu atveju. Net tada, jei staiga padidėja ar sumažėja tiek karšto, tiek šalto vandens slėgis. Tad maudymasis duše tikrai nesukels pavojaus saugiam maudymuisi. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto