Kur dar šitaip matei?

Praėjusiais metais rekonstruoti M. Daukšos ir Žemaitijos g. šviesoforai. Rekonstrukcijos kaina – 203 tūkstančiai litų. Daugelio vairuotojų reakcija į naujuosius sankryžos šviesoforus buvo negatyvi. Piko metu sąnkryžoje susidaro transporto priemonių kamščiai. Dažniausiai juos sukelia papildoma sekcija, kuri reguliuoja nuo turgaus pusės važiuojančių automobilių srautus į dešinę. Saugaus eismo komisijai vadovaujantis Savivaldybės specialistas sakė: „Nuvažiavus į kitą miestą mažeikiškiams prie tokio šviesoforo net klausimų nekyla – jeigu jūs norite važiuoti tiesiai, tačiau šviesoforo papildoma sekcija rodo, kad privalu sukti į dešinę, jūs juk ir sukate į dešinę.“

Redakcija klausia: Ar teko kitame mieste matyti taip reguliuojamą sankryžą su dviem eismo juostomis, kurių viena ypač trumpa, ir su trimis eismo reguliavimo sekcijomis? Koks tai miestas ir kokia sankryža?

El. paštu [email protected] atsiųskite sankryžos nuotrauką, nurodykite miestą, gatvių pavadinimus, savo vardą ir pavardę bei telefono numerį.
Atsiuntusiems dovanosime „Santarvės“ trijų mėnesių prenumeratą.

Laukiame Jūsų nuotraukų.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto