Kurdama krosnį moteris apdegė ranką

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai primena gyventojams: kuriant krosnį negalima naudoti degaus skysčio, privalu laikytis elementarių atsargumo priemonių. Kad tai svarbu, parodė pirmadienį įvykęs incidentas.

Pirmadienį, apie šeštą valandą vakaro, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas ir medikai buvo iškviesti į butą Pramonės gatvės 33-iajame name. Moteris pranešė, kad bandydama užkurti krosnį apdegė ranką.
Ugniagesių gelbėtojų pagalbos neprireikė – po ugnies pliūpsnio tik aprūko siena, o medikams teko padirbėti. Kurdama krosnį moteris kartu su malkomis į pakurą per klaidą įmetė ir buteliuką su degiu skysčiu.
„Prasidėjus kūrenimo sezonui, norint išvengti nelaimių, raginame gyventojus laikytis elementarių atsargumo taisyklių – nekurti krosnių, naudojant degųjį skystį, tam naudoti susmulkintas malkas arba popierių. Degaus skysčio nelaikyti prie šildymo įrenginių, taip pat šalia krosnių nelaikyti džiovinamų malkų, nepalikti atvirų pakuros durelių, o svarbiausia – nepalikti šildymo sistemų be priežiūros“, – įspėjo Mažeikių PGT viršininkas Audrius Tupikas.
Statistika verčia sunerimti – rajone šiais metais gaisruose buvo traumuoti penki žmonės, vienas žuvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*