Kvitų loterijoje laimi ir mažeikiškiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prieš pusantrų metų paskelbta Kvitų loterija pateisino lūkesčius – prisidėjo prie sąžiningesnio pajamų apskaitymo prekybos, paslaugų, viešojo maitinimo sektoriuose, – praneša Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Visuomenei pranešama ir apie netrukus loterijoje įsigaliosiančius pakeitimus.

Daugelis žmonių jau įprato, kad kvitus, gautus už suteiktas kirpimo, remonto, maitinimo ir kitas paslaugas, apsipirkus turgavietėse, galima registruoti loterijos interneto svetainėje.
Žmonės priprato ir prie to, kad, paprašius ir gavus kvitus bei juos užregistravus, galima laimėti ir atitinkamą pinigų sumą.
VMI duomenimis, iki šiol Kvitų žaidime užregistruota daugiau nei 2,3 mln. kvitų. Jau paskelbta 630 laimingųjų, kurie laimėjo savaitės žaidimuose, ir 14 pirkėjų, kuriems pasisekė išlošti mėnesio žaidimuose.
Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, Klaipėdos regione savaitės prizus atnešė 122 laimingi kvitai. Daugiausiai laimingų kvitų – 35 – buvo užregistruoti Klaipėdos mieste. Pagal rajonus laimingieji kvitai pasiskirstė taip: Mažeikių rajone – 13, Plungės – 12, Klaipėdos – 11, Kretingos – 10.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto