Kylančios šilumos kainos kerta per mažeikiškių kišenes

Martyno Ambrazo (ELTOS) nuotr.

Kylant suvartotos šilumos energijos kainoms, vis labiau plonėja mažeikiškių piniginės. Ir sausio mėnesį paspaudęs šaltukas privertė suvartoti daugiau šilumos būstui šildyti.
Vieno kvadratinio metro šildymo kaina sausio mėnesį, palyginus su praėjusiųjų metų gruodžiu, padidėjo daugiau nei dvidešimčia centų – nuo 70 iki 92 euro centų.  

Šį šildymo sezoną kainos kiekvieną mėnesį kyla. Jei praėjusiųjų metų spalio mėnesį vienos šilumos kilovatvalandės kaina gyventojams siekė 4,95 euro cento, tai vasario mėnesį ši kaina jau šoktelėjo iki 5,33.
„Gyvatuko“ mokestis nuo spalio mėnesio šoktelėjo nuo 7, 92 euro iki 8,53 euro cento.
Šilumos tiekėjos – bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto svetainėje skelbiama, kad sausio mėnesį, lauke esant vidutinei oro temperatūrai minus 1.84 laipsnio, vieno kvadratinio metro būsto šildymas mažeikiškiams atsiėjo vidutiniškai po 92 euro centus. Mėnesį prieš tai, esant vidutinei oro temperatūrai plius 2,12 laipsnio, už vieno kvadratinio metro būsto šildymą rajono gyventojai vidutiniškai mokėjo po 70  euro centų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Kylančios šilumos kainos kerta per mažeikiškių kišenes”

 1. Kainos tikrai nemažės parašė:

  Kol šilumos tinklai bus „partijos“ rankose, o tinklams toliau vadovaus jų žmonės (kas vyksta jau daugelį metų), tol šilumos pigimo Mažeikiuose nebus. O jei bus, tai trumpalaikis ir nežymus, kad gyventojus nuraminti truputį. O vėliau vėl „šuolis“ kainos į viršų. Apie gyvatuko mokesčio didėjimo tendenciją tai visiškas „kosmosas“ ir beprotybė.
  Tą pati galim pasakyti ir dėl Mažeikių vandenų.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas gali atsakyti į vieną klausimą: Kodėl Mažeikiuose kas mėnesį šilumos kaina didėja vidutiniškai 3 procentais, kai tuo pat metu kituose Lietuvos miestuose ji mažėja?

 3. aha parašė:

  Palyginkit šilumos kainą visos Lietuvos miestų. Matysit, kad Mažeikiuose nėra taip jau blogai.

 4. Aurelija parašė:

  Šilumos kaina mažiausia Lietuvoje. Turime džiaugtis tokiais šilumos tinklų vadovais.

 5. shiusha parašė:

  daugiau tokiu propagandiniu straipsniu, daugiau gal renovuotis kas nores

 6. cha parašė:

  kas is to kad paskelbet?,silumos tinklai kaip lupo pinigus taip ir lups. storsubiniams siltai sedintiems vienodai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto