L. Nagienė: „Naujos daugumos tikslas – pašalinti mane iš pareigų“

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad Savivaldybės taryboje gimė nauja valdančioji dauguma – joje nebeliko „valstiečių“, o „tvarkiečių“ ir konservatorių partneriais tapo socialdemokratai.
Antradienį buvo sušaukta spaudos konferencija, kurioje naujosios daugumos frakcijų lyderiai informavo apie susitarimo tikslus ir planus. Daug kritikos buvo išsakyta Savivaldybės administracijos direktorei Laimai Nagienei, o jau kitą dieną Savivaldybės merui buvo įteiktas naujosios valdančiosios daugumos tarybos narių pasirašytas prašymas sušaukti neeilinį Tarybos posėdį, kuriame siekiama L. Nagienei pareikšti nepasitikėjimą ir ją atstatydinti iš šių pareigų. Toks posėdis vyks šį ketvirtadienį.

Savivaldybės administracijos direktorė, sureaguodama į naujosios daugumos jai metamus kaltinimus, juos bandė paneigti pirmadienį sušauktoje spaudos konferencijoje.
„Naujosios Savivaldybės tarybos daugumos tikslas – įgyvendinti frakcijų pažadus rinkėjams, pateisinti jų išreikštą pasitikėjimą, sudaryti sąlygas didesniam bendruomenės pasitikėjimui Mažeikių rajono savivaldybės taryba ir jos veikla“, – taip teigiama naujosios daugumos susitarime.
L. Nagienės įsitikinimu, daugumos sudarymo pagrindinis ir vienintelis tikslas yra pašalinti ją iš Savivaldybės administracijos direktorės pareigų.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto