L. Nagienė pašalinta iš socialdemokratų partijos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Į Savivaldybės tarybą išrinkti socialdemokratai netapo valdančiosios koalicijos partneriais, tačiau šios partijos narę Laimą Nagienę naujasis meras pasirinko Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms. Socialdemokratai jos kandidatūrą palaikė, tačiau paprašė sustabdyti savo narystę partijoje.
L. Nagienė ignoravo kolegų prašymą, todėl skyriaus tarybos sprendimu iš partijos ji buvo pašalinta.
Bičiuliai nutarė: jos pareigos nesuderinamos su partijos statutu, nes ji vykdo ne savo, o kitų partijų programą.
Partijos skyriaus tarybos posėdyje dalyvavo 25 nariai, klausimas dėl L. Nagienės buvo sprendžiamas slaptu balsavimu. Vienas tarybos narys balsavime nedalyvavo, vienas pasisakė prieš pašalinimą. Likusieji tarybos nariai balsavimu išsakė nuomonę, kad L. Nagienė turi būti pašalinta iš partijos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

24 Atsakymai į “L. Nagienė pašalinta iš socialdemokratų partijos”

 1. Klausimas parašė:

  Administracijos direktorės kėdė yra politinio pasitikėjimo sostas, tai kas gi ja pasitikėjo jei socdemai iš partijos pašalino? Žmonės jos į merus nerinko. Ir keistokai ta ŽMONIŲ GEROVE rūpinasi, kolkas tik parodomieji darbai laaabai daug foto ir šmėžavimo bele kur. Būtų prašymas: nebesivaidenkit žmonių švenrėse duokit nuo jūsų pailsėt.

 2. Vytas parašė:

  Teisingai elgiesi, laikas rūpintis mažeikiečių gerove, o ne partijų lesyklom, Sėkmės Jūsų darbuose.

 3. Jazmas parašė:

  Komunistai nervuojasi, kad į valdžią nepaėjo trečią kartą? Nebėra iš kur pinigų numelžti?

 4. anekdotas parašė:

  – Jeigu tave išrinks meru, ar galėsi įdarbinti savivaldybėje mano sūnų?
  – O ką jis moka daryti?
  – Nieko.
  – Tai puiku, jo nereikės net perkfalifikuoti…

 5. Oi parašė:

  Ričardas Zoza susilaikė balsuojant dėl pašalinimo.Kaip kitaip balsuoti,jei dirbi Sedos seniūnijoje ir adm.Direktorė yra tavo darbdavys…Savas kailis rūpi kai neturi specialybės.Laima ,tai slidus ungurys ,kuris išduos pirmai progai pasitaikius.

 6. administracijos direktorius-vykdomoji valdžia parašė:

  p. Nagienė turėjo patirties ,,raminti“ Sodros klientus dėl savo pareigų bejėgiškumo. Dabar reiks dar derinti veiksmus su politikais-sprendimų priėmėjais.

 7. Patriotas parašė:

  Komunistas ir liks komunistu,kam tas spektaklis

 8. Manau parašė:

  Stalinizmas ir nacizmas vienoje. Asmens kulto apraiška Mažeikiuose.

 9. ohoho parašė:

  Nu svarbiausia darbo metu kiausus pasikrapstyti.

 10. Pritariu Romui parašė:

  Kokia nesamone kai Nagiene Sodroje dirbo. Nei kiausiu ramiai pasikasysi, nei Delfio darbo metu paskaitysi, reikdavo imituot darba, atrodyt uzimtiems, o tas baisiai vargina. Nebera Nagienes, tai va ir komentus Santarveje ramiai rasinet galim, reiks dar apie zvejyba paskaitinet…

 11. jei tai gudrus planas parašė:

  Tvarkos ir teisingumo partijos Mažeikiuose vedlio: svetimomis rankomis ,,susitvarkyti“reikalus, nekenkiant partijos prestižui, ir keliant savo kandidatą į LR Seimą-,tai nuspėjama. Svarbiausiai ,kad mažeikiškiams ir miestui būtų nuo tokių sprendimų geriau. P. Nagienei manau sunkus metas, bet vertinant, kad Sodroje išdirbusi nepakeičiama vadove daug metų (juk būta ir konfortiškų metų,tad dabar galima save realizuoti).

 12. Romas parašė:

  Sodriečiai labai džiaugiamės atsikratę Nagienės..Tegu danar kiti su ja vargsta

 13. Vija parašė:

  Nu partiniai turi klausyti partijos vedlio. Nežinayu ko siekė Nagienė, bet vien už tai, kad išmetė iš partijos komunistai verti pagyrimo. Na, o Nagienei politinei karjerai AMEN. Pabus iki kitų rinkimų ir viskas. Niekam nebus reikalinga, nebent parsiduos kirtai partijai. Man asmeniškai Nagienė labai nepatinka. Arogancijos pilna

 14. Je je parašė:

  Situacija sudėtinga,ant Kirkilo veiklos su jo partija kabliuko kabo Mažeikių-Rengės geležinkelio išardymo nuodemėlė

 15. yes parašė:

  Na ir parodė ldepistų partija savo tikrąjį veidą.Ankstesnėse kadencijose kiek begalėdami juodino p. Rimkienę,gyvą norėjo suėsti.Dabar susirado naują auką.Tikri kanibalai.Jiems baimės tikrai pilnos kelnės.Kaip prognozuoja apžvalgininkai,Lietuvoje keičiantis politinei situacijai,bus pradėta domėtis preitų kadencijų valdininkų finansine veikla.Todėl ir Kirkilas su Karbauskiu kuria savo planus kaip išsisukti iš gan painios situacijos.

 16. mažeikiai parašė:

  gal dabar administracijos direktorė pažiūrės kas dedasi Autobusų parke, bet gal ir ne nes Meras su parko vadovų kaimynai. Koks skirtumas yra tarp vadovų ir vairuotojų atlyginimų,vadovų atlyginimai gal didesni ir už pačio mero atlyginimą. Kiek prikurta administracijos darbuotojų etatų? Kaip perkami autobusai?

 17. Saunuole parašė:

  Saunuole musu administracijos direktore, nuo Kryziaus skiriasi kaip diena ir naktis

 18. Komentatorius parašė:

  Geriausia vieta yra šita „nes ji vykdo ne savo, o kitų partijų programą.“ Bebrai ir raudonieji škurliai apie programą kalba. Aha, pati geriausia programos dalis – susirasti šiltą vietą prie lovio, kad galėtų srėbti, nors realiai dvokia srutomis.

 19. Stiprybės parašė:

  Šaunuolė p. L.Nagienė, senai reikėjo palikti tą bebrų partiją. Pradėjo tvarką daryti, tai prasidės puolimas. Pažiūrėkit ką anksčiau bebrai buvo suplanavę ir vykdę, sakyčiau už tokius darbus į kaliūzę reikėtų sodinti. Seniunijoms buvo nurodyta visas ūkines, statybines prekes pirkti MEISTRE. Ten prie kiekvienos sąskaitos dasidėdavo dar 30 proc. antkainis už sąskaitos išrašymą. Va taip buvo taupoma, ir klausimas kam tas 30 proc. paskui atitekdavo. Čia turėtų pasidomėti STT. O dabar p. L.Nagienė uždraudė tą aferą, tai tikriausiai bus daug nepatenkintų.

 20. Vaidas parašė:

  Oho, turbut busiu klydes del Nagienes. Jei bebrai ja is partijos meta, vadinasi ji geru keliu eina. Cia kaip banditai, gi savu, gerai plesianciu po velena nekisa….

 21. Tikrai parašė:

  Partiija yra niekis,svarbiausia padorumas ir sazine.Mes daugiau vertiname nepartieti,bet padoru zmogu,kuriam rupi liaudies gerove ir tvarka.Zn35

 22. Pardavėja parašė:

  Nagienė dėl “ taburetės“ pardavė partiją ir saviškius, tai gali parduoti bet ką.

 23. iš pavydo parašė:

  Keistuoliai, ne nu tikrai. Tai dabar Administracijos direktorei atrišot rankas kiekvieną alei vienos socdemų valdomą įmonėlę paduskinti. Pradedant šilumos tinklais baigiant Higienos centru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto