Labdarai išdalijama beveik šimtas tonų maisto

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šią savaitę  rajono gyventojams dalijama labdara maisto produktais – paskutinė šiais metais. Kaip informavo labdaros dalytojai – Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, labdara asmenims, kurių pajamos per mėnesį nėra didesnės nei 153 eurai, kitąmet taip pat numatoma.

Remiamų žmonių skaičius kinta

Labdarą maisto produktais kiekvieną mėnesį atsiima skirtingas skaičius mažeikiškių. Pastebėta ir tai, kad socialiai remtinų asmenų skaičius mūsų rajone didėja.
Metų pradžioje labdara maisto produktais buvo išdalyta beveik 3,4 tūkst. asmenų, o po pusmečio šis skaičius jau viršijo 5 tūkst. Toks jis išliko iki metų pabaigos.
Maisto labdara mažeikiškiams buvo dalijama kas du mėnesius.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Labdarai išdalijama beveik šimtas tonų maisto”

  1. Hmm'ui parašė:

    Labdara egzistuoja net labai turtingose valstybėse ir nėra čia ko stebėtis. Visada ir visur yra žmonių negalinčių ar nenorinčių dirbti ir užsidirbti.

  2. Hmm parašė:

    Alio kokia labdara ?Kam jos reikia ?Pasiziurekit i lepses pliurpalus Lt visi rodikliai auga ,ekonomika tiesiog ant akiu visi aplink tik pavydi to augimo ir Labdara ….kazkaip nesirisa ,nes tookioj klestincioj saly labdara negali but paklausi ..ar kazkas tai kazkur tai meluoja ir paskolinti milijardai itraukiami i pajamas ir parodomas augimas nors man atrodo 17 milijardu ir 100 su virsum milijomu Lt skola tai tragedija gaunasi po 1991 m Lt per metus skolinasi tookias sumas ir galo nematyt jau nekalbu apie palukanas,o juk is Tarybu sajungos isejom su 0 skolu ,ponai virsininkai kur pinigeliai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto