Labdaros koncerte sužibo jaunosios žvaigždės

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Šeštadienį Kultūros centro didžiosios salės scena buvo pilna jaunų, talentingų ir turinčių ką parodyti žmonių: čia vyko labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ surengtas koncertas „Sužibėk, žvaigždele 2012“.

Surinktos lėšos – labdarai

Beveik tris valandas trukusio koncerto metu pasirodė gabiausi Mažeikių mokyklų, gimnazijų, šokių ir muzikos gabumus ugdančių įstaigų auklėtiniai: scenoje žiūrovai išvydo 35 meninius numerius, kurios atliko per 200 vaikų ir jaunuolių.
Fondo „G vaikų pasaulis“ vadovė Jūratė Gineitienė sakė, kad dalis už bilietus į koncertą ir vaikų ir jaunimo darbų kalėdinės parodos-mugės metu surinktų lėšų bus skirtos specialiam akordeonui įsigyti Viliui Mažeikai, akordeono mokyklos „Domisolė“ akordeonininkui, kita dalis – sausio pradžioje Telšiuose vyksiančiai šešių dienų socialiai remtinų vaikų stovyklai paremti.

Pasisiūlė pačios

Tokį didelį miesto ir rajono mokyklų vaikų koncertą fondas „G vaikų pasaulis“ rengia pirmą kartą, bet J. Gineitienė tikisi, kad jis ateityje taps tradicinis.
„Iniciatyva kilo iš pačių mokyklų, kurių kolektyvai ir pavieniai atlikėjai nori eiti į sceną ir pasirodyti miestui. Atlikėjai atrinkti davus užklausą kiekvienai miesto, rajono mokyklai: jos parodė didelį norą žengti į didžiausią miesto sceną. Teko net koreguoti kūrinius, nes koncertas ir taip užtruko ilgai“, – sakė fondo vadovė.
Koncertas parodė, kad mokyklose yra pilna norinčių koncertuoti ir galinčių tai daryti vaikų.
Renginio metu žiūrovams nuobodžiauti neleido intarpus tarp numerių užpildžiusios Raudonkepuraitės, scenarijų kūrė Karolina Riaukaitė ir Erika Žiliūtė.
J. Gineitienė džiaugėsi, kad yra žmonių, kurie, negailėdami savo laiko, dirba žmonių labui: tokie yra visi, prisidėję prie koncerto rengimo – jiems ir visiems kitiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems rengiant šventę, fondo vadovė taria nuoširdų ačiū.
Šis koncertas – dalis Mažeikiuose vykstančios kalėdinės akcijos „Sušildykim sielas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto