Laiką taupantys vairuotojai jau suskubo pasikeisti padangas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Atvėso orai, rytais spūsteli šaltukas ir vairuotojai jau pradėjo važiuoti į automobilių dirbtuves –  keisti vasarines padangas į žiemines.
Servisų vadovai įsitikinę – nors dalis mažeikiškių „ratus“ ruošia iš anksto, tikrasis bumas bus lapkričio pradžioje – tuomet, kai pablogės oro sąlygos.

Bumo laukia lapkritį

Kelių eismo taisyklėse numatyta, kad nuo  lapkričio dešimtosios iki kovo 31 dienos draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis, nuo lapkričio pirmosios (iki balandžio dešimtosios) jau galima eksploatuoti  dygliuotas padangas. Žiemos sąlygoms užsitęsus, dygliuotų padangų naudojimas gali būti pratęstas susisiekimo ministro įsakymu.
„Kaip niekada anksti pas mus pradėjo važiuoti vairuotojai, kurie nori pasikeisti vasarines padangas į žiemines – kas dieną padangas montuojame vidutiniškai dvidešimčiai automobilių. Permontuoti padangas jau registruojame į eilę, tuo tarpu tiems, kurie perka pas mus naujas padangas ir jas montuoja, sudaroma atskira eilė. Tačiau didysis „bumas“ bus nuo lapkričio pirmosios iki dešimtosios – žmonių suvokimas toks: jeigu nuo lapkričio pirmosios galima važinėti su dygliuotomis padangomis, tada ir reikia keisti padangas. Štai tada ir susidaro didžiosios eilės“, –  sakė padalinio, prekiaujančio ir montuojančio padangas, vadovas Alfonsas Šiaulys.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Laiką taupantys vairuotojai jau suskubo pasikeisti padangas”

  1. Gintvilė parašė:

    Pas mane padangos Kaune irgi būna keičiamos dar prieš prasidedant keitimo pikui. Manau labai protinga, norint nestovėti eilėse, nepavėluoti ant sniego, būti apsidraudusiai, kad viskas bus pakeista. Nebijau ir žiemos tada, kai žinau, kad esu su geromis padangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto