Laikinosios parlamentinės grupės „Už šeimą“ pirmininkė sveikina Pasaulinės šeimos dienos proga

Brangiosios Lietuvos Šeimos,
Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios parlamentinės grupės „Už šeimą“ vardu sveikinu jus Pasaulinės Šeimos dienos proga. Pastarieji metai daugeliui mūsų buvo sunkūs – išgyvenome pandemiją, kai kurie iš mūsų neteko artimųjų. Nelengvu išbandymu šis laikas tapo tėvams ir vaikams, kurie dėl uždarytų mokyklų ir darželių turėjo prisiderinti prie visiškai kitokio gyvenimo ritmo. Karantino apribojimai pablogino dalies šeimų materialinę būklę, žmonės tapo labiau priklausomi nuo valstybės paramos.Tikiu, jog tai laikina, ir mes pakilsime.
Vis dėlto, yra dalykų, kurių jokia valdžia negali duoti – tai niekuo nepakeičiama šeimos narių bendrystė. Todėl pirmiausia linkiu visoms Lietuvos šeimoms kuo daugiau tarpusavio meilės. Nes kuo daugiau meilės šeimoje, tuo lengviau visiems drauge įveikti sunkumus.
Šeima yra prigimtinė bendruomenė, svarbiausias visuomenės struktūros elementas. Ji pirmesnė už visas valdžias ir valstybes, už ateinančias ir praeinančias madas bei ideologijas. „Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas“, – sakoma Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, taip pat garantuojančioje tėvams teisę nevaržomai, pagal savo įsitikinimus rūpintis vaikų doroviniu ir religiniu auklėjimu. Saugoti ir globoti šeimos gyvenimą yra valstybės ir visų mūsų pareiga.
Pradėdami šią Seimo kadenciją, mes, laikinosios parlamentinės grupės „Už Šeimą“ nariai, priėmėme Deklaraciją, kurioje paskelbėme apie savo įsipareigojimą gerbti prigimtinę šeimą ir ginti jos teises. Deklaracijoje dar kartą pabrėžėme, kad vyro ir moters papildomumas yra šeimos kūrimo pagrindas.
Testiprėja tarpusavio meile ir santarve mūsų šeimos, augindamos ateities kartas!

Vilija Aleknaitė-Abramikienė,
Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios parlamentinės grupės „Už šeimą“ pirmininkė

2 Atsakymai į “Laikinosios parlamentinės grupės „Už šeimą“ pirmininkė sveikina Pasaulinės šeimos dienos proga”

  1. B. parašė:

    Draugas-pone, kiekvieną kartą, po parašyto komentaro, perskaitykit ką parašėt ir ištaisykit klaidas. Nepasirodykit prieš kitus nemokša. Turėkit kažkiek pagarbos sau ir gerbkit kitus.

  2. ? parašė:

    Konserbatoriai juk uz Stambulo konvencija tai nesuderinama su šeima ka sita ponia konservatore suokia.Konservatoriu “vertybes” jau pasimate !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*