Latvijoje iškovota dvylika medalių

35 mažeikiškiai karatistai iš klubų „Vytis“, „Danas“ ir „Žemaitis“ dalyvavo Latvijos mieste Tukums vykusiame septintajame tarptautiniame karatė turnyre „Tukumo taurė 2004“. Be lietuvių ir pačių šeimininkų, jėgas išbandė Rusijos atstovai, iš viso per tris šimtus sportininkų. Anot asociacijos prezidento Vidmanto Butnoriaus, daugeliui mažeikiškių sportininkų tai buvo pirmosios tarptautinės varžybos, bet jie nesutriko: prizinių vietų neužėmė, tačiau po dvi tris pergales iškovojo.
Mažeikiškių „kraitis“: penki aukso, keturi sidabro ir trys bronzos apdovanojimai. Kata rungtyje čempiono titulą iškovojo pajėgiausias Mažeikių sportininkas Gvidas Kenstavičius. Anot V. Butnoriaus, mažeikiškis meistriškumu gerokai lenkė visus varžovus, kiekvienose varžybose jis pasirodo vis geriau.
Toje pat rungtyje Arijus Nagrockis tapo nugalėtoju, o Tadas Gecevičius pelnė antrąją vietą. Kumitė rungtyje (varžytasi keturiose amžiaus grupėse) pirmi buvo Aurimas Kleinauskas, Deividas Gelžinis ir Matas Kosa. Sidabro medaliais pasidabino Vadim Šmakov, Arijus Nagrockis bei Ovidijus Švažas, „bronza“ atiteko Ernestui Čapui, Tadui Musenko ir Lukui Šalaševičiui. Žygimantas Širvinskas ir Robertas Paulauskas užėmė ketvirtąsias vietas.
„Rolando Volkovo ir Artūro Geriko auklėtiniai įrodė, kad ir Mažeikiuose galima sėkmingai ruoštis ir kaip lygiems su lygiais rungtyniauti su bet kuriais varžovais. Dabar jaunieji sportininkai rengiasi išvykai į tarptautinį turnyrą, kuris vyks gruodžio 11–12 dienomis Kaliningrade, o po Naujųjų metų, sausio 15 dieną, tradicinis karatė turnyras organizuojamas Mažeikiuose“, – pasakojo V. Butnorius.