Lauko teniso turnyre – 25 kovotojų poros

Po vyrų finalo triumfavo mažeikiškių pora Gytis Leliūga ir Gintautas Daukšas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Trijuose miesto teniso kortuose savaitę trukusios kovos „Spaudos tinklo“ taurei laimėti baigėsi. Tenisininkų porų turnyras sulaukė didžiulio susidomėjimo – dėl prizų varžėsi net 25 poros iš 7 šalies savivaldybių.

Pasirinko porų turnyrą

Vasaros pradžioje senamiesčio parko teniso kortuose įvyko sezono atidarymui skirtas porų turnyras, tik tada jis nebuvo toks gausus.
Pasak teniso trenerio Aivaro Andrijausko, sulaukus didelio susidomėjimo šiuo renginiu, pritraukus rėmėjus, įsteigus prizus, buvo nutarta surengti ir sezono uždarymo turnyrą.
„Kodėl porų turnyras? Atsakymas paprastas – rengiant vienetų turnyrus, reikia daugiau teniso aikštelių, o Mažeikiuose jų buvo tik trys. Kitas aspektas yra tai, kad porų varžybose dalyvauja gerokai daugiau žmonių, jiems ir smagiau, ir įdomiau. Mes turnyrą rengėme ne tam, kad padėtume varnelę, o tam, kad žmonės galėtų pasimėgauti tenisu“, – tvirtino telšiškis lauko teniso specialistas.
Dėl prizų kovojo devynios moterų ir šešiolika vyrų porų iš Mažeikių, Skuodo, Telšių, Plungės, Šilutės, Šilalės, Kauno. Buvo norinčiųjų atvykti ir iš Klaipėdos, bet vietas teko limituoti, kad turnyras neužsitęstų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto