Lauko tualetas kaime – įprastas reiškinys

Centralizuotomis buitinių nuotekų surinkimo sistemomis naudojasi apie 42 tūkst., arba 84 proc., rajono gyventojų. Nuotr. iš aplinkos apsaugos departamento archyvo

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie bausmes, kurių gali sulaukti gyventojai, tebesinaudojantys lauko tualetais bei kitaip netinkamai tvarkantys nuotekas.
Aplinkos ministerija tikina, kad niekas nesiekia išnaikinti lauko tualetų, svarbu, kad nuotekos būtų tvarkomos civilizuotai. Kita problema, kad ne visi jungiasi ir prie jau nutiestų centralizuotų buitinių nuotekų surinkimo tinklų – mūsų rajone yra 350 tokių namų ūkių.
Savivaldos atstovai teigia: gyventojų priversti negalima, tačiau pasitelkus aplinkosaugininkus bandoma pakeisti besipriešinančiųjų nuostatas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Lauko tualetas kaime – įprastas reiškinys”

 1. Valė parašė:

  Ir kur dingo pinigai, skirti Rasos ir Raselės sodams. Juk jie randasi miesto ribose ir žmonės jau kažkiek įmokėjo. Ir štai viskas,” kaip į balą”. Beje ten jau daugiau gyvenvietė nei sodai. Kaip taip nei pinigų, nei kaltų. Bet skaitau, kad atstovai jau važiuoja į” Dobilo “s. b tikriausiai “makaronus kabins” gyventojams ir spaudoje viešinsis, kaip geradariai. Tai , gal pabaikit viename sode viską sutvarkyt iki galo ir tik tada pradėkit kitur. Kaip taip neūkiškai pinigus taškot

 2. Pasol parašė:

  O tai pala kur paliko milijonai europos, skirti tiems lauko toletu panaikinimams?? Nebie ane, tai daba ka baidu negautu patys is evrosajuzo, darbir zmuones gazdins kad baudom kad patys pasidarytu.

  1. Anonimas parašė:

   Ką vartojat?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*