Ledo ritulininkai savo sirgalius nudžiugino svaria pergale

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Paskutines ledo ritulio čempionato rungtynes Ledo arenoje žaidę mažeikiškiai padovanojo savo sirgaliams gražią pergalę.

Lėmė antrasis kėlinys

Septintąsias Vakarų Lietuvos mėgėjų ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ rungtynes Mažeikių „Smūgio“ ekipa žaidė su savo turnyrinės lentelės kaimynais „Šilutės“ ledo ritulininkais. Iki šios dvikovos šilutiškiai su dešimčia taškų buvo trečioje, mažeikiškiai, turėję tiek pat taškų – ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje tarp šešių pirmenybėse dalyvaujančių ekipų.
Rungtynės pirmajame kėlinyje geriau susiklostė svečiams – jie greitai prisitaikė prie mažesnės aikštelės ir jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį rezultatu 2:0.
Mažeikiškiai rankų nenuleido ir antrajame kėlinyje net keturis kartus pasiuntė ritulį į varžovų vartus, o į savus praleido tik vieną. Trečiajame kėlinyje mūsų sportininkai įmušė dar vieną įvartį ir šventė pergalę rezultatu 5:3.
Du įvarčius mūsų ekipai pelnė Aidas Pažėra, po vieną Andrius Jonauskas, Andrejus Cybulenko ir Ramūnas Opulskis.

Laukia trejų rungtynių maratonas

Iškovota pergalė mūsų ekipai su trylika taškų leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.
„Jau rungtynių pradžioje praleidome du apmaudžius įvarčius, per pertrauką pasikalbėjome, daugiau dėmesio skyrėme gynybai, o gal ir savo sienos padėjo. Gaila, kad tai buvo paskutinės rungtynės mūsų Ledo arenoje, dabar trejas rungtynes teks žaisti išvykoje ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo. Kelia nerimą ir tai, kad dėl traumos nerungtyniauja mūsų lyderis Algis Liubavičius, dėl mokyklose švenčiamų šimtadienių negalės rungtyniauti keli jaunieji ledo ritulininkai. Be to, seniai jau nerungtyniavome didelėje aikštelėje, bus labai sunku“, – po rungtynių Mažeikiuose apie laukiančias kitas kovas kalbėjo mažeikiškiai.
Vasario dešimtąją mažeikiškiai Klaipėdoje susitiks su penktąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančiu Plungės „Perkūns“. Norint kovoti dėl prizinės vietos, būtina pergalė, nes po to laukia dvejos rungtynės su pirmenybių lyderiais.

2 Atsakymai į “Ledo ritulininkai savo sirgalius nudžiugino svaria pergale”